Sayfa 77/82 İlkİlk ... 27677576777879 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 609 - 616 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Olmaması daha iyi millet 25 lira üstü olunca gieye başlar ewet yabancı dikkat çekici ben 2 aydır takip ediyorum.cali arkasından izliuorum bakalim yatırım tavsiyesi degil kendindusuncem yanıt olsun diye yazdım

2. *KASAYA 36 MİLYON AVRO GİRECEK YAKINDA*

"Şirketimize ait, Antalya İli Alanya İlçesinde bulunan Utopia World Hotel' in ATG Anex Tourism Group bünyesinde bulunan Adalı Otelcilik Turizm Ticaret A.Ş. ' ne devir işlemlerinin başlatılabilmesi için gerekli son aşama olan T.C. Cumhurbaşkanlığı Makamı onayı süreci halen devam etmektedir. İzin sürecinin uzun sürmesi ve bu esnada Covid-19 salgını sebebi ile geç de olsa başlayan 2020 Turizm Sezonunda hizmet verebilmek için Utopia World Hotel, Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde yayımlanan " Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesinde Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinin Pandemi Süresince Uygulanacak Covid-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri" kapsamında istenen koşulları yerine getirdiği için "Güvenli Turizm Sertifikası" almaya hak kazanmıştır. Bu bağlamda otelimiz 08.07.2020 tarihinde misafirlerini ağırlamaya başlayacaktır. Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz."
    Anex Türkiye otel sayısını 6'ya çıkaracak;
    Türkiye'de Selectum Hotel Belek, Asteria Belek, Fantasia Hotel Çamyuva, WOW Bodrum ve Art Hotel adlı 5 oteli bulunan Anex, Utopia World Hotel için Utopya Turizm’e toplam 35 milyon 950 bin Avro ödeyecek.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

başlıkda kimse yazmıyor bari ben yazayım bu kağıtda kimse yokmu ya aldık otel satışı niyetine de bakalım ne olacak imza da bekliyor artık gelseya şu imza

4. burdayım beklemedeyıim hala ben sayın th_orna ytd..

75 tl ile yilı kapatirsaYıldiz pazara geciş olabilir mi?

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

üç aylık takas

Sayfa 77/82 İlkİlk ... 27677576777879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •