Sayfa 80/82 İlkİlk ... 30707879808182 SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 633 - 640 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. La utanmaz ş....z şirket sahipleri 2 aydır bir haber göndermediniz saış parasını koklatmadan nasıl hiç edebiliriz onumu bulamadınız spk gözaltına alınca şok oldunuz dimi. spk ve cımer e ya şikayet ettim sizi hisse lerinize ve hotel satış parasına bloke konulmasını istedim bakalım nasıl yırtacaksınız.

2.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    La utanmaz ş....z şirket sahipleri 2 aydır bir haber göndermediniz saış parasını koklatmadan nasıl hiç edebiliriz onumu bulamadınız spk gözaltına alınca şok oldunuz dimi. spk ve cımer e ya şikayet ettim sizi hisse lerinize ve hotel satış parasına bloke konulmasını istedim bakalım nasıl yırtacaksınız.
    hocam harikasın ya; ) paramı kaldı bloke koyacak : ) 70 milyon para kaldı onun da karşılığında banka borçları var.diğer tahsilatın tamamı bankalara gitti zaten.

3. Hissede kimse kalmadı mı

4. Merhaba,

bu hissenin teknık ve temel herşeyi çok güzel gözüküyor çok ucuz bir şirket defter değerinde işlem görüyor.

Sırası ile şirkette isim değişkliği ( yolda zaten ) 2023 nisandan sonra alt pazara geçiş başvurusu, alt pazara girmesi sonrası ise yüksek oranda bedelsiz vermesini beklıyorum.

Bu hikayenın bizi tekrar eski zirvelerine hatta daha yukarılarına taşımasını beklıyorum. Sizlerin fikri nedir.

5. Güzel hikayeleri var. Düşük sermaye düşük fiili dolaşım. Yenilenebilir enerjide faaliyet göstermeye başladı. Yip ten çıkış hikayesi. Sayas yada pamel niye olmasın. Emin değilim sizde arastırın ama güzel şeyler olacak gibi galiba yani İnşallah

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İsim ünvan değişikliği olsaydı daha sağlıklı olabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,365
    22.08.2022 Tarihli KAP açıklamamızda Şirketimizin, sermayesinin %99 'na sahip olduğu bağlı ortaklığımız Isparta Elektrik Üretim A.Ş. 'nin mevcut ödenmiş sermayesinin 10.000.000 TL 'dan 45.000.000 TL 'na artırılmasına ayrıca dolaylı bağlı ortaklığımız Dinar Elektrik Üretim A.Ş.' nin mevcut ödenmiş sermayesinin 1.000.000 TL 'dan 45.000.000 TL ' na artırılmasına karar verildiği, Şirketimizin bu sermaye artırımlarına iştirak edeceği kamuoyuna duyurulmuştur.

Şirketimizin bağlı ortaklığı Isparta Elektrik Üretim A.Ş. ve dolaylı bağlı ortaklığı Dinar Elektrik Üretim A.Ş. nin bahsi geçen sermaye artırımları ve yeni sermayeleri Ticaret Sicilinde tescil edilmiş olup, 07.09.2022 ve 08.09.2022 tarihli Ticaret Sicil Gazetelerinde ilan edilmiştir. Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,365
    kimse kalmamış herkes t başka mecralarda bilgi alış verişinde bulunuyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 80/82 İlkİlk ... 30707879808182 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •