Sayfa 9/82 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. 4.30 dan alınan malların realizesi yapılmıstır

2. biz sattık uzaya cıktın utopik

3. ben sattım 5.90 olmus resmen uzaya cıktı hisse ulan ne utopik hisseymissin turzmmissin

4. Açığa satış ve kredili alımlara 1 Şubat, a kadar yasak geldi, 18 Ocak kap haberi.Bu iyi oldu bence sağlıklı çıkışa başlar en azından.

Bu kağıt neden aşırı volatil hareket ediyor bi beklentisi varmı

6.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bu kağıt neden aşırı volatil hareket ediyor bi beklentisi varmı
    Ütopya Turizm, %99 oranında hissedarı olduğu Isparta Elektrik Üretim'in satışına karar verdi

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz Yönetim Kurulu 20.12.2017 tarihinde Şirket Merkezinde toplanarak, Şirketimizin %99 oranında hissedarı olduğu Isparta Elektrik Üretim A.Ş. nin satışına karar vermiştir. Şirketimiz Isparta Elektrik Üretim A.Ş. nin 10.000.000 TL ödenmiş sermayesinde 9.900.000 TL paya sahip bulunmaktadır. Bu konuda potansiyel alıcılar ile görüşmeler yapmak için Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Nejat Recai Dursun ' a yetki verilmiştir. Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/646416
    Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle...AMİN.

Alıntı Originally Posted by Vizyonist Yazıyı Oku
    Açığa satış ve kredili alımlara 1 Şubat, a kadar yasak geldi, 18 Ocak kap haberi.Bu iyi oldu bence sağlıklı çıkışa başlar en azından.
     Alıntı Originally Posted by ARTEMİS Yazıyı Oku
    Ütopya Turizm, %99 oranında hissedarı olduğu Isparta Elektrik Üretim'in satışına karar verdi

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz Yönetim Kurulu 20.12.2017 tarihinde Şirket Merkezinde toplanarak, Şirketimizin %99 oranında hissedarı olduğu Isparta Elektrik Üretim A.Ş. nin satışına karar vermiştir. Şirketimiz Isparta Elektrik Üretim A.Ş. nin 10.000.000 TL ödenmiş sermayesinde 9.900.000 TL paya sahip bulunmaktadır. Bu konuda potansiyel alıcılar ile görüşmeler yapmak için Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Nejat Recai Dursun ' a yetki verilmiştir. Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/646416
    Aynen açığa satış kredili işlem bunun önlemini almaları iyi olmuş..
    Isparta Elektrik Üretim A.Ş. nin satışına karar verilmesi güzel haber..hayırlısı bol şans

8.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Aynen açığa satış kredili işlem bunun önlemini almaları iyi olmuş..
    Isparta Elektrik Üretim A.Ş. nin satışına karar verilmesi güzel haber..hayırlısı bol şans
    teşekkürler sayın lokasyon..
    Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle...AMİN.

Sayfa 9/82 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •