Special Days Image
Sayfa 34/82 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Zaten bazen bakıyorum tavana kadar 100 bin bile yok, dediğiniz gibi toplasa ancak 100 bin toplar baskılayarak.
    Tek çare artistin kayınpederinin hesseye destek çıkması.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Zaten bazen bakıyorum tavana kadar 100 bin bile yok, dediğiniz gibi toplasa ancak 100 bin toplar baskılayarak.
    Tek çare artistin kayınpederinin hesseye destek çıkması.
    o 100 bin lotun 90.000' i kendisine aittir.

zaten piyasadan gelse hepsini alir

yatırım tavsiyesi degildir

3. ZEKAİ'nin Z'si...
    Tahtacı tamam anladık da Z'nin arka bacağı haddinden fazla uzadı, az biraz da E hazırlığı yap.
    Hisse bitik vaziyette ve Zekai Ağa el atmadan da hiçbir yere gitmez.

ZEKAİ'nin Z'si...
    Tahtacı tamam anladık da Z'nin arka bacağı haddinden fazla uzadı, az biraz da E hazırlığı yap.
    Hisse bitik vaziyette ve Zekai Ağa el atmadan da hiçbir yere gitmez.

gider gider sn. bawer rahat olun

sadece biraz sabir

bu arada tahtada baski kuracagiz diye mal kaybina devam ediyor bu kardesler. kabataslak 150-200 bin lot mal daha gitti ellerinden.

3.05-10 arasina gelseler, bu rakamin 3 kati daha gider. farkindalar artik o yuzden fazla salamiyorlar. ben asagida yogun alim icin bekliyorum nakit hazir. sagolsun mucahit bey epey bir nakitini tarafima tahsis etti.

simdi sira zekai amca'da kaçış yok, acelemiz yok. bekleriz.

mucahiti gectim o toy da, biz besim amcanin parasini seve seve almis adamiz. zekai amcada hayir hasenat seven biri , okul falan yapiyor, bize de destek olur.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    gider gider sn. bawer rahat olun

sadece biraz sabir

bu arada tahtada baski kuracagiz diye mal kaybina devam ediyor bu kardesler. kabataslak 150-200 bin lot mal daha gitti ellerinden.

3.05-10 arasina gelseler, bu rakamin 3 kati daha gider. farkindalar artik o yuzden fazla salamiyorlar. ben asagida yogun alim icin bekliyorum nakit hazir. sagolsun mucahit bey epey bir nakitini tarafima tahsis etti.

simdi sira zekai amca'da kaçış yok, acelemiz yok. bekleriz.

mucahiti gectim o toy da, biz besim amcanin parasini seve seve almis adamiz. zekai amcada hayir hasenat seven biri , okul falan yapiyor, bize de destek olur.

Zekai Ağa, Mücahit ve Besim'den daha cömert davranmas lazım, çünkü onların cebinden para çıktı ama Zekai'nin cebine bu satıştan 154 milyon para girecek.
    Bir de hayırsever ise yatırımcısını da mağdur etmez artist damadı olan patronumuz diye umut ediyorum.
    Bir de bu borsada İhlas grubundan para kaz***** tek geçerim, bu kounda takdiri hakediyorsunuz gerçekten.

Zekai Ağa, Mücahit ve Besim'den daha cömert davranmas lazım, çünkü onların cebinden para çıktı ama Zekai'nin cebine bu satıştan 154 milyon para girecek.
    Bir de hayırsever ise yatırımcısını da mağdur etmez artist damadı olan patronumuz diye umut ediyorum.
    Bir de bu borsada İhlas grubundan para kaz***** tek geçerim, bu kounda takdiri hakediyorsunuz gerçekten.
    ya bu mucahit bey hakikaten misafir agirlamaktanda anlamiyor, pinti. koca olaganustu genel kurul yapiyor domates salatalik dograttirip tabaga koydurmus

besim amca at hirsizi idi ama kalender adamdi. ikramda zerre kusur yoktu efsane acik bufesi vardi !!!

zekai amca misafirperverligin dibine vurup otelde acik bufe 1 gece kalmali bir olaganustu genel kurul yapip, 3.62'den hisselerini geri almayi planliyor diye UMİT EDİYORUM

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ya bu mucahit bey hakikaten misafir agirlamaktanda anlamiyor, pinti. koca olaganustu genel kurul yapiyor domates salatalik dograttirip tabaga koydurmus

besim amca at hirsizi idi ama kalender adamdi. ikramda zerre kusur yoktu efsane acik bufesi vardi !!!

zekai amca misafirperverligin dibine vurup otelde acik bufe 1 gece kalmali bir olaganustu genel kurul yapip, 3.62'den hisselerini geri almayi planliyor diye UMİT EDİYORUM

Sngyo'da da kurabiye, kek, meyve suyu, bolca kahve ve çay ikram etmişlredi.
    Ama 5 yıldızlı otelcilerin de öyle bir ayrıcalığı olsun yani, sonuçta açık büfeciler bunlar.
    Neyse, Zekai ağa öyle bir kıyak yaparsa güzel olur, Ankara yerine Antalya süper olur, lakin o zamana kadar bizi daha iyi fiyatla yolcu eder diye umut ediyorum.

sn. bawer

açık ve net soyluyorum su anda bist icinde hicbir sirketin bunun gibi bir beklentisi yok !

inanilmaz nakit para girisi olacak.

Sayfa 34/82 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •