Sayfa 62/82 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

12.26
    13.06
    arasi hic islem olmadi. tam 30 dakika !! burdan takasin durumunu anlamissinizdir

yatırım tavsiyesi degildir

2. Ne olacak bizim bu uyuz eşek... Yattığın yeter

Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Ne olacak bizim bu uyuz eşek... Yattığın yeter
    %98 ihtimalle yarin rekabet kurumu onayi gelecektir. boylece kabataslak satış konusu bitmis oluyor. artik kalan prosedur

ama %2 ihtimalle onumuzdeki haftaya kalabilir, burasi Turkiye herseyi gozonunde bulundurmak gerekir.

kasaya muhtesem para girisi olacak. bugun itibari ile 86 milyon piyasa degeri var kasaya 226 milyon TL cash girecek. hesabi iyi yapmak lazim

4. Ama çok da borcu var onları ödeyecek hepsi kasaya girmiyor

Ama çok da borcu var onları ödeyecek hepsi kasaya girmiyor
    zaten bunu yazan benim sn. faze. genel kurula gittim oradaki izlenimlerimi yazmistim hatirlarsaniz

burada borclari odedikten sonra dahi kasada 70-80 milyon + kaliyor. mevcut nakitide eklerseniz tahminim 100 milyon kalacaktir.

86 milyon piyasa degeri olan sirketin kasasinda bu kadar para olmaz. ya da kasasinda bu kadar parasi olan bir sirket bu piyasa degerinde olmaz

6. Tamam da işsiz de kalacaklar bence haber akışı daha önemli hangi sektörde büyüyecek ya da girecekler burası daha önemli yoksa yükseliş olsa bile sabun köpüğü gibi olur

Tamam da işsiz de kalacaklar bence haber akışı daha önemli hangi sektörde büyüyecek ya da girecekler burası daha önemli yoksa yükseliş olsa bile sabun köpüğü gibi olur
    issiz kalmak ?

100 milyonu repo yapsalar yillik 14-15 milyon kar yazar sirket

8. Rekabeti, oramnı çıksın, ne bitmez bir süreçmiş yahu.
    Bugün itabariyle RK onay haberi gelmese bile onaylanmış sayılmayacak mıydı acaba.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 62/82 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •