Sayfa 44/82 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    toplantida yine konusulan ikinci en onemli konu "bürokrasinin yavaş işlemesi" konusuydu.

orman bakanligindan gelecek nihai sonucun bu yıl sonuna kadar gelmesini bekliyorlar. yani herkes ayrilma hakki ile ilgili olan hesabini ona gore yapmasi lazim.

erken gelirse ne ala !

(görüyorum sağda solda bazı arkadaslar spk'dan onay bekliyor bu yanlis)

yatırım tavsiyesi degildir
    3-4 ay bakanlığın izin süresi olursa 2020 ye sarkar.
    Şirket Ankara'da onlar daha iyi bilirler bürokratik işlemleri.
    Sanırım dünden beri olan satışlar bu tablodan dolayı, yarının ne olacağı beli değilken 3-4 ay uzun bir süre, duruma bakalım artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

birde toplantiya iliskin su bilgiyi vermekte doğru olabilir. cunku bu hususta sagda solda cok konusuluyor.

sermaye tavaninin 100 milyondan 200'e çikarilmasi !!!bu hususu da ozellikle sorduk, bu bir bedelli sermaye artirimina isaret mi diye ?

ancak Recai bey (ki ayni zamanda oturuma baskanlik etti kendisi) bu konunun 5 yillik planlama cercevesinde alindigini, su an icin herhangi bir bedelli yada bedelsiz sermaye artirimini "dusunmediklerini"acik bir bicimde belirtti. Ayni zamanda kendisi sirketin gelecekte oldukca karli ve buyuyen bir sirket olacagina inandiklarini ve bu sebeple alinmis bir karar olduguna vurgu yaptilar.

acikcasi gelecekte karli ve buyuyen bir sirket olabilmek yonunde ne gibi bir planlari oldugunu sormadim ! cunku eldeki en onemli varlik gittikten sonra yepyeni bir vizyon lazim dimi sn. bawer ?

arti sahsi fikrim sermaye tavaninin yukseltilmesi her zaman icin bir sermaye artirimina (bedelli yada bedelsiz) isarettir. öncül göstergedir

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    birde toplantiya iliskin su bilgiyi vermekte doğru olabilir. cunku bu hususta sagda solda cok konusuluyor.

sermaye tavaninin 100 milyondan 200'e çikarilmasi !!!bu hususu da ozellikle sorduk, bu bir bedelli sermaye artirimina isaret mi diye ?

ancak Recai bey (ki ayni zamanda oturuma baskanlik etti kendisi) bu konunun 5 yillik planlama cercevesinde alindigini, su an icin herhangi bir bedelli yada bedelsiz sermaye artirimini "dusunmediklerini"acik bir bicimde belirtti. Ayni zamanda kendisi sirketin gelecekte oldukca karli ve buyuyen bir sirket olacagina inandiklarini ve bu sebeple alinmis bir karar olduguna vurgu yaptilar.

acikcasi gelecekte karli ve buyuyen bir sirket olabilmek yonunde ne gibi bir planlari olduguni sormadim ! cunku eldeki en onemli varlik gittikten sonra yepyeni bir vizyon lazim dimi sn. bawer ?

arti sahsi fikrim sermaye tavaninin yukseltilmesi her zaman icin bir sermaye artirimina (bedelli yada bedelsiz) isarettir.

Aynı sizin gibi düşünüyorum, ben de biraz şüpheliydim bu sermaye tavanı yükseltilmesinden.
    Ama sormanız iyi olmuş sn. Hayek, en azından birinci ağızdan bedelli yok demiş. Bence her ihtimale karşı ellerinde bulunsun istemişler, dünya kadar borç var, mecbur kalırlarsa yaparlar.

4. Endeks 100 bin oldu tek kademe prim yok. Kimse selam bile vermiyor.
    Züğürt ağanın hissesi böyle olur.

zekai aga ile bizzat tanistik . hakikaten aganin cok kalender bir tacir olduguna şahidim.

ama bizde satılık bir hisse olmadigini ve hergün zevkle portfoye ekleme yaptigimizi da anlamis oldugunu umuyorum.

mucahit anlamadi ilgili fiyattan almak zorunda kaldi ! aga da ilgide gecen fiyattan alacaktir. her gecen gun eklemeye devam. tahtanin her kademesindeyiz, goren gozle bakanlar net goruyordur.

sahsen acelem yok. sagolsun mucahit bey epey bonkör davrandi bize bu yili kapatacak kadar para kazandirdi ben ve cevremdeki insanlara

gorunen o ki buradada guzel para kazanacagiz Allahin izniyle.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    zekai aga ile bizzat tanistik . hakikaten aganin cok kalender bir tacir olduguna şahidim.

ama bizde satılık bir hisse olmadigini ve hergün zevkle portfoye ekleme yaptigimizi da anlamis oldugunu umuyorum.

mucahit anlamadi ilgili fiyattan almak zorunda kaldi ! aga da ilgide gecen fiyattan alacaktir. her gecen gun eklemeye devam. tahtanin her kademesindeyiz, goren gozle bakanlar net goruyordur.

sahsen acelem yok. sagolsun mucahit bey epey bonkör davrandi bize bu yili kapatacak kadar para kazandirdi ben ve cevremdeki insanlara

gorunen o ki buradada guzel para kazanacagiz Allahin izniyle.

Zekai bey paraya sıkışık olmasaydı tahtaya mutlaka destek olurdu diye düşünüyorum, endeks 100 bini geçerken hisseyi 3-5 kademe kaldıramayacak kadar da züğürt ollmaması lazım, sonuçta otel şuanda full ve para basıyor, bir günlük hasilatla tahtayı tavan yapar isterse.

Anladığım kadarıyla dört gözle bakanlık onayı ve devirden sonra alacakları parayı bekliyorlar. Onaydan sonra hisse gitmezse o zaman hesap sorarız.

7. Eğer isterlerse ve evrak takibini yaparlarsa kurum görüşleri başvuru tarihinden itibaren 50-60 günde tamamlanır, ama takip etmezlerse ve önemsemezlerse ayları bulabilir. Bunlar yıl sonunu işaret etmişlerse muhtemelen ağırdan alıyorlar işi, bence sezonun kapanmasını bekliyorlar..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Eğer isterlerse ve evrak takibini yaparlarsa kurum görüşleri başvuru tarihinden itibaren 50-60 günde tamamlanır, ama takip etmezlerse ve önemsemezlerse ayları bulabilir. Bunlar yıl sonunu işaret etmişlerse muhtemelen ağırdan alıyorlar işi, bence sezonun kapanmasını bekliyorlar..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    zaten sezonun faaliyet kari , satiş rakaminin icinde ! yani min. 4.5 milyon euro kar olsa da olmasa da karsi taraf bu parayi odemeyi taahhut etmis durumda.

kaldı ki, sorulara verdigi cevaplardan anladigim kadari ile otel konusuna Ayşegül hanim bakiyor ve otelin bu yil tarihi bir doluluk ile çalistigini ve karin 4.5 degil belki de 5 bile olabilecegini ifade etti.

bana kalirsa surec yavas isliyor. cunku sadece orman bakanligi onayi gibi dusunmemek lazim, orasi nihai mercii gibi. tum kamu kurumlarindan onay alip, orman bakanligi son noktayi koyacak. ben yil sonuna kalmaz diye dusunuyorum, sahsi fikrimdir.

Sayfa 44/82 İlkİlk ... 34424344454654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •