Sayfa 39/82 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 305 - 312 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. bawer daha bir kac yazi oncesinde yazmistim.

"otel bedavaya gitti , alan hayrini gorsun demistim"

hos ekspertiz degerinin ustunde bir satis olmus ama !!!!?????

yatırım tavsiyesi degildir
    Alanın fazlasıyla hayrını göreceği kesin de bize 3.62 dayatırlarsa satıştan tonla para alan Zekai Ağa hayrını görür mü onu Allah bilir.
    2019 Nisan ortasında hisse 8 lerden buralara kadar düşmüş, hadi bizi boşver de onların zararları ne olacak, nasıl helalleşeceksiniz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Alanın fazlasıyla hayrını göreceği kesin de bize 3.62 dayatırlarsa satıştan tonla para alan Zekai Ağa hayrını görür mü onu Allah bilir.
    2019 Nisan ortasında hisse 8 lerden buralara kadar düşmüş, hadi bizi boşver de onların zararları ne olacak, nasıl helalleşeceksiniz.
    ağanın eli tutulmaz.

ağanın eli biraz sıkışıktı ama gönlünü alacaktır tüm yatırımcıların artık

3. Senin endeksle işin yok ağa, bak yünsada da satış kararı almışlar ortada fiyat ve talip yokken tavana gidiyor, oysa sen kaporanı bile cebine koymuşken bu satışın hakkını vermedin vermiyorsun.

Senin endeksle işin yok ağa, bak yünsada da satış kararı almışlar ortada fiyat ve talip yokken tavana gidiyor, oysa sen kaporanı bile cebine koymuşken bu satışın hakkını vermedin vermiyorsun.
    şu an bu hissenin DİP 6 lira olmasi lazim ! o da diger tum varliklarini siliyorum, elde kalacak nakitin degeri.

bu hafta spk bulteni de gelmedi ilginc

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    şu an bu hissenin DİP 6 lira olmasi lazim ! o da diger tum varliklarini siliyorum, elde kalacak nakitin degeri.

bu hafta spk bulteni de gelmedi ilginc

Böyle küçük hesaplar peşinde koşan bir patronla o fiyatlar zor gibi sn. Hayek. Böyle devam ederse artık ağalık ünvanını da kullanmayacağım zekayi efendi için, satıştan gelen paranın binde birini burada kullanmıyor, çok ayıp.
    Her bakımdan rüzgarı arkasına almış olmasına rağmen gıdım gidemiyor, götürmüyor tahtacı.

Böyle küçük hesaplar peşinde koşan bir patronla o fiyatlar zor gibi sn. Hayek. Böyle devam ederse artık ağalık ünvanını da kullanmayacağım zekayi efendi için, satıştan gelen paranın binde birini burada kullanmıyor, çok ayıp.
    Her bakımdan rüzgarı arkasına almış olmasına rağmen gıdım gidemiyor, götürmüyor tahtacı.
    bunlarin anlamadigi su sn. bawer

hala satici gelir mi ? pesindeler. yahu sadece eldeki nakit degeri 6 lira olan ve 3.62 ayrilma hakki olan bir hisseyi insanlarin satmasi icin ahmak olmasi lazim.

teklifim gecerli asagida bekliyorum 3.10-15 arasinda gelsin depoyu fulleyecegim soz.

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bunlarin anlamadigi su sn. bawer

hala satici gelir mi ? pesindeler. yahu sadece eldeki nakit degeri 6 lira olan ve 3.62 ayrilma hakki olan bir hisseyi insanlarin satmasi icin ahmak olmasi lazim.

teklifim gecerli asagida bekliyorum 3.10-15 arasinda gelsin depoyu fulleyecegim soz.

Hocam miletin maliyeti bu kadar yüksekken hangi mantıkla mal gelmesini bekliyor.

Teknikte 3.45-3.50 üstüne atıp hızlanmasını bekliyordum ama bu uyuzlukla çok zor gibi, kendini ağa sanan kişinin tekniği çalışır burada.
    Sanırım genel kurula kadar böyle tahtayı süründürmeye devam ederler, dediğiniz gibi basarlarsa da olur ama stabil bırakıyor.

8. Yünsayı tavana yapıştırdılar, ağalık böyle yapılır işte. Henüz ortada hiçbir şey yakken hemde. Bizimki kıçını kaldırıp da 3.40 bile yapamdı, ekside bir de.

Sayfa 39/82 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •