Sayfa 58/82 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 457 - 464 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

ayin yarin 15'i

23 ekimi bekleyemedik yahu ! 8 gun daha

o degilde tahtadaki kardesler siz kazandiniz, elimizdeki butun hisseleri kelepir fiyatina kapattiniz !!!??

yatırım tavsiyesi degildir

Aynen sayın hayek tüm malımızı aldılar elimizden 20 k mal gitti!!! bakalım daha aşağıdan fırsat verecek mi?

3. Bugun 3,19 dan biraz daha ilave yaptik, bu adamlar mi akilli, ya da biz cok mu aptaliz anlamadim. Bir otelin satisi bu kadar uzun surer mi arkadas, 1 yil oldu artik, bazen bir sorun mu var diye dusunmuyor degilim, normal degil yani bu durum, nasil bir sirketsin sen anlamiyorum, kasana bu kadar para girecek ama senin kilin kipirdamiyor. Var bunlarda bir is ama bekleyelim bakalim..

Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    Bugun 3,19 dan biraz daha ilave yaptik, bu adamlar mi akilli, ya da biz cok mu aptaliz anlamadim. Bir otelin satisi bu kadar uzun surer mi arkadas, 1 yil oldu artik, bazen bir sorun mu var diye dusunmuyor degilim, normal degil yani bu durum, nasil bir sirketsin sen anlamiyorum, kasana bu kadar para girecek ama senin kilin kipirdamiyor. Var bunlarda bir is ama bekleyelim bakalim..
    1 teklik yazdik bunlara hazirlasinlar parayi

5. Yılan hikayesine döndü bu devir işi.
    Hisse en başa döndü yine.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yılan hikayesine döndü bu devir işi.
    Hisse en başa döndü yine.
    23 ekim - 03 kasim arasinda bir gelisme olacagi konusunda iyimserim. rekabet kurumu onayi geldiginde devir isleminin %95'i bitmis oluyor.

isin sonuna hatta en sonuna geldik !

bugun tahtada güc ellerinde oynuyorlar ama aganin parasini almadan birakmak yok!! 1 tekligi hazirlasinlar simdiden ? daha da asagi zorlarlarsa 2 tekligi eft cikarmak zorunda kalacaklar, keyifleri bilir

https://www.rekabet.gov.tr/

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    23 ekim - 03 kasim arasinda bir gelisme olacagi konusunda iyimserim. rekabet kurumu onayi geldiginde devir isleminin %95'i bitmis oluyor.

isin sonuna hatta en sonuna geldik !

bugun tahtada güc ellerinde oynuyorlar ama aganin parasini almadan birakmak yok!! 1 tekligi hazirlasinlar simdiden ? daha da asagi zorlarlarsa 2 tekligi eft cikarmak zorunda kalacaklar, keyifleri bilir

https://www.rekabet.gov.tr/

Hisseye bu kadar vermeleri mantıksız geldi bana, buradan epey marj oluştu çağrı fiyatına, neden yaparlar böyle bir şey.
    Ben de bu ay içerisinde netleşir diye düşünüyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hisseye bu kadar vermeleri mantıksız geldi bana, buradan epey marj oluştu çağrı fiyatına, neden yaparlar böyle bir şey.
    Ben de bu ay içerisinde netleşir diye düşünüyorum.
    bu iş bitti !!

bu durumda artik keyifleri bilir sn. bawer.

bu patronlarda hep ayni hikaye oluyor, yatirimci kazansin diye hep son dakikaya kadar marj birakiyorlar

3.6212 lerini alacagiz insallah

Sayfa 58/82 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •