Sayfa 69/82 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 545 - 552 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    Bawer, Hayek ne yaptınız arkadaşlar yerine koydunuz mu, bu hisse de emeğiniz çok.. Gerçi bu adamlara güven olmaz ama yine de siz bilirsiniz..
    kalan son 3-5 'i de devre kesici sonrasi satar isimiz biter insallah. size bol kazaclar sn. selman

yatırım tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yok ortak, 2 gün daha bekleyemedik, bizim kısmetimiz o kadarmış, umarım sizler tatmin edici karla çıkarsınız.
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kalan son 3-5 'i de devre kesici sonrasi satar isimiz biter insallah. size bol kazaclar sn. selman

yatırım tavsiyesi degildir
    Teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için, artık bundan sonrasında biz kalanları zor seanslar bekliyor umarım bu dalgalı denizde dayanabiliriz ve filmin sonunu görürüz...

Ben nasip olursa 12 aylık bilançoyu görmek istiyorum...

3. Bundan sonra deniz böyle, bir aşağı, bir yukarı, kusturana kadar uğraşacaklar, ama sizi hedefe dikin gözlerinizi, o zaman mideniz bulanmaz...

4. Şükürler olsun güzel karla vedalaştık

5.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Şükürler olsun güzel karla vedalaştık
    Güle güle harcayın, benim bu adamlardan alınacak bir intikamım var, o yüzden bekleyeceğim, istedikleri gibi oynasınlar sorun yok... Nasip olursa 6 ay daha buralardayız..

6. Orman bakanlığı onayı gelene kadar zigzaglara devam, bakanlık onayı gelince yine böyle bir yükseliş olur, sonra genel kurula kadar testere, ama en son para kasaya girdimi artık kalıcı bir yükseliş olması lazım..

7. Sattığım malı biraz olsun yerine koydum... Blonço iyi raporda antalya ve alanya orman işletmeleri onayı verdi orman bakanlığından bekleniyor denilmiş... İnşallah yanlış değildir

8. Bilen üstad varsa yorumlayabilşr mi

Sayfa 69/82 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •