Sayfa 61/82 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    Bu kadar güzel bilgi paylaşımlarına küçük bir ekleme de ben yapayım.Haber matrikse 23 eylülde düştüğü için başvuru 22 eylülde yapıldı gibi algılanmış ama rekabet kurumunun kendi sitesinde 20 eylülde başvuru yapılmış görünüyor.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tsk ederiz sn. pascha , dikkatimizden kacan guzel bir ayrintiyi bize sundugunuz icin.

o zaman soyle bir durum soz konusu olabilir , kurum kabataslak haftalik karar aliyor (persembe yada cuma gunleri) en son 11 ekimde karar almis bu durumda yeni karar 18 ekim cuma olmali ve burada bir sonuc olusmali gibi (%90 ihtimalle)

kamuoyuna aciklama bir kac gun surebiliyor gozonune alalim

yatırım tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tsk ederiz sn. pascha , dikkatimizden kacan guzel bir ayrintiyi bize sundugunuz icin.

o zaman soyle bir durum soz konusu olabilir , kurum kabataslak haftalik karar aliyor (persembe yada cuma gunleri) en son 11 ekimde karar almis bu durumda yeni karar 18 ekim cuma olmali ve burada bir sonuc olusmali gibi (%90 ihtimalle)

kamuoyuna aciklama bir kac gun surebiliyor gozonune alalim

Dünkü kıpraşmanın sebebi bu olabilir, yolun sonuna gelindi belki de, endeksdeki hengameden yararlanıp 3.14 lere kadar milleti dökmeyi başardılar galiba.
    Bugün belki marjı biraz daha daraltmaya devam ederler, onaydan sonra büyük olasılıkla çağrı üstünden devam ederler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dünkü kıpraşmanın sebebi bu olabilir, yolun sonuna gelindi belki de, endeksdeki hengameden yararlanıp 3.14 lere kadar milleti dökmeyi başardılar galiba.
    Bugün belki marjı biraz daha daraltmaya devam ederler, onaydan sonra büyük olasılıkla çağrı üstünden devam ederler.
    sn. bawer zaten bakin hergun ayni adamlar aliyor veriyor, sonra tam tersi veriyor aliyor. fix klasik adamlar yani

valla cagriya da cok kisi gidecegini sanmiyorum, muhtemelen 2 elin parmaklarinj gecmez

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. bawer zaten bakin hergun ayni adamlar aliyor veriyor, sonra tam tersi veriyor aliyor. fix klasik adamlar yani

valla cagriya da cok kisi gidecegini sanmiyorum, muhtemelen 2 elin parmaklarinj gecmez

Sanırım 1 milyon üstünde lot işlem gördü dün, bugün henüz hareket yok gibi. Yine de bir şeyler kapmışlardır mutlaka.

17.9 da devir icin basvuran firmanin onayi 11.10 da gelmis. bizden bir onceki devir basvurusu bu ! sira bizde bu durumda

bakiniz

Tarih :*17.9.2019 Dosya No :*2019-1-59 Niteliği :*Devralma Pazar :*EnerjiLa Caisse des dépôts et consignations (“CDC”), La Caisse Nationale de Réassurance Mutuelle Agricole Groupama (“Groupama”), Predica Prévoyance Dialogue du Crédit Agricole (“Predica”) ve Omnes Capital SAS (“Omnes”), Predica Energies Durables SAS (“PED”)

yarin muhtemelen rekabet kurumu onayi tamamlanmis olur. onumuzdeki sali ilan ederler. (kucuk olasilik onumuzdeki haftaya da sarkabilir ama zor, cunku bu antalya turizm pazarinda rekabeti bozacak bir hikaye olurmu, olmamali cunku denize kucuk bir tas atmak gibi bir sey)

endeksle hiç isimiz yok bu kesin

ama bugun rekabet kurumu onayi gelir, orman bakanligi zaten ok idi.

artik is tamamlanmis olacak.

ayrilma hakkinin 3.6212 bir kurus altina vermek salaktir artik bu net.

buna karsin sirketin kasasina muazzam para girisi olacak, borc yuku olmayacak falan filan diye de baktigimda ayrilma hakki sonrasi kafami kurcalamiyor degil acikcasi.

bist'e bakiyorum bu beklentiye sahip, bu denli para girisi olacak bir sirket yok oldugu gibi yanindan bile geceni yok. bu baski bosuna degil diye dusunuyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    endeksle hiç isimiz yok bu kesin

ama bugun rekabet kurumu onayi gelir, orman bakanligi zaten ok idi.

artik is tamamlanmis olacak.

ayrilma hakkinin 3.6212 bir kurus altina vermek salaktir artik bu net.

buna karsin sirketin kasasina muazzam para girisi olacak, borc yuku olmayacak falan filan diye de baktigimda ayrilma hakki sonrasi kafami kurcalamiyor degil acikcasi.

bist'e bakiyorum bu beklentiye sahip, bu denli para girisi olacak bir sirket yok oldugu gibi yanindan bile geceni yok. bu baski bosuna degil diye dusunuyorum.

Bu hafta RK onayı gelsin artık, yoksa sene biter böyle devam ederse.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu hafta RK onayı gelsin artık, yoksa sene biter böyle devam ederse.
    22 ekim sali ilanı olur diye dusunuyorum

Sayfa 61/82 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •