Special Days Image
Sayfa 78/82 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ZEDUR - Zedur Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

Utopya Turizm, Utopia World Hotel'in satış sürecine ilişkin bilgilendirme yaptı15/01/2021 06:35:50
    Utopya Turizm, Utopia World Hotel'in satış sürecine ilişkin bilgilendirme yaptı.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "30.10.2020 Tarihli KAP açıklamamızda T.C. Cumhurbaşkanlığı Makamı onayı ve Orman Genel Müdürlüğünün ilgili yazısı ile Şirketimize ait
    Utopia World Hotel ' in Adalı Otelcilik Tur. Org.Tic. A.Ş. 'ne devrinin uygun bulunduğunun tarafımıza tebliğ edildiğini duyurmuştuk.
    Utopia World Hotel' in devir işlemlerinin tamamlanabilmesi için gerekli süreç devam etmekte olup gelinen aşamada herhangi bir olumsuzluk bulunmamaktadır. Satış sözleşmesinin detayları devir işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte " Maddi Duran Varlık Satış" formu ile KAP ' da ivedilikle duyurulacaktır. İşbu açıklama SPK Özel
    Durumlar Tebliği (II-15.1) Madde 23 - 7 kapsamında yapılan açıklamadır."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/902236

bu hisseyi hiç takip eden yokmu ya

Kap : Payları Ana Pazar'da işlem gören Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret A.Ş.'nin (Şirket) aktifinin ve hasılatının önemli kısmını oluşturan Utopia World Hotel'in satışı nedeniyle Kotasyon Yönergesi'nin 35/1-ğ maddesi kapsamına girdiği dikkate alınarak, Şirket paylarının Yakın İzleme Pazarı'na alınmasına, aynı maddenin üçüncü fıkrası kapsamında işlem sırasının 31/03/2021 tarihinde kapatılmasına ve 01/04/2021 tarihinden itibaren Yakın İzleme Pazarı'nda tekrar açılmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Sayın yöneticiler yakın izleme pazarına alma vakti gelmedi mi?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8. Benim bu hissede 6-7 yıl önce bir maceram oldu. 4 liradayken 300 dü galiba bedelsiz acıkladılar 5 e yakın bir fiyattan aldım, sonra hisseye nefes aldırmayan satışlar geldi,hisse 4 e kadar geri geldi.meğerse patron oyun yapmış o kadar artıramazmış en fazla yüzde yüz artırabilirmiş, onu da yapmadılar.hisse 2 ye kadar düştü, ve cok zarar ederek sattım o günden sonra bu hisseden bir tane bile almadım.bu bedelsiz oyunundan kimbilir ne kadar kazandılar.bu taktigi son zamanda bedelliler rağbet gördü diye bazı şirketlerde yaptı.yüksek bedelli acıklayıp patronlar hisse satmak icin kullandılar sonra spk red verdi yada oranı revize ettiler.

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 78/82 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •