Sayfa 13/46 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 367 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Moratoryum Resti

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by SUBARUSUBARU Yazıyı Oku
    Teşekkürler.... Bir kez daha ....Elimizden geldiğince.... Dilimiz döndüğünce.... Ama baba olmak ayrı tabi..... Hem haftaya babalar günü.... Takım elbiseleri giyim... Öpmeye gelirim elini.... Ne sevindim seni gördüğüme yaaa....
    ......
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

2. 300 bin kaybettim bir gecede.... Paritelerde... Bundan 5 veya 6 sene önce UsdJpy paritesi long pozisyondayım... Gece japon krudo açıklama yapmış.....Söylediği de hiçbir şey yok.... O gece sağlam darbe yedik..... Sonra ufak ufak toparladım.... Hisselerde işlem yapıyorum... Viop gibi kaldıraçlı.... İki yön aşağı yukarı.... Geceye ısc long girdik bakalım hayırlısı...

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    ben gene kaybolcam...deniz beni ceker de...vaktini bilmiyom keyfe gore...haftaya zaten yokum...local tatil...coluk cocuk...malum yarin okullar tatil oluyo...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    300 bin kaybettim bir gecede.... Paritelerde... Bundan 5 veya 6 sene önce UsdJpy paritesi long pozisyondayım... Gece japon krudo açıklama yapmış.....Söylediği de hiçbir şey yok.... O gece sağlam darbe yedik..... Sonra ufak ufak toparladım.... Hisselerde işlem yapıyorum... Viop gibi kaldıraçlı.... İki yön aşağı yukarı.... Geceye ısc long girdik bakalım hayırlısı...
    yuh...sana serseri demekte hakliyim...
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    300 bin kaybettim bir gecede.... Paritelerde... Bundan 5 veya 6 sene önce UsdJpy paritesi long pozisyondayım... Gece japon krudo açıklama yapmış.....Söylediği de hiçbir şey yok.... O gece sağlam darbe yedik..... Sonra ufak ufak toparladım.... Hisselerde işlem yapıyorum... Viop gibi kaldıraçlı.... İki yön aşağı yukarı.... Geceye ısc long girdik bakalım hayırlısı...
    isc bana gore bu vakitlerde en bulasilmayacak kaat...tuyon varsa bilemem...
    ...ytd...by beybaba

6. Buralarda olduğunu bilmek yeter.... Koca kış var... Sonbahar var önce.... Elimizden geldiğince hata yapsakta tabii.... Paylaşım güzel olur..... İnat ederim... Bilirsin..... 5000 puan almadan bırakmam..... Donu versemde.... Dönmem..... 😎👍

7. Isc dediğime bakma sen... Yüzde 1,5 kaldıraça yüzde 15 yapıyor.... Viop gibi 5,02 maliyet var 5,11 babamı tanımam..... Gelirse...... Gelmezse.... Ekime..... Kasıma....

8.  Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    viop topaanda anlik yazdigimiz gibi...acik pozisyonumuzu...115.500 den kapadik...(:
    Bu ne.....!!!!??? Bu olmamış...

Sayfa 13/46 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •