Sayfa 8/46 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 367 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Moratoryum Resti

"S-400 konusunda imzalar atıldı, bu böyle bilinsin. F-35 anlaşmasından ABD cayarsa, kendi dünyamızı kurarız." Hulusi Akar, MSB

S400 kibrısa bir unite isteriz.
    Kuzey suriye ve kuzey iraka hakim arazilere de isteriz.

İsmet İnönü'nün ünlü sözü bilinir; "Yeni bir dünya kurulur, Türkiyede o dünyada yerini alır."

Hulusi yürütmüş, o lafı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İsmet İnönü'nün ünlü sözü bilinir; "Yeni bir dünya kurulur, Türkiyede o dünyada yerini alır."

Hulusi yürütmüş, o lafı!
    aynı sözü söylemeye cesaret edememiş, tayyip korkusuna...

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    aynı sözü söylemeye cesaret edememiş, tayyip korkusuna...
    Bunlarda 50 yıl sonra bile, tarihe geçecek lafı üretme kapasitesi ne gezer?

Kapasiteleri gezen tavuk kadar, fazlasını beklemek abeslen iştigal.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Psikopan'in teki. Alkolog, narsist bir mahlük.
    Tanıma daha iyi.
    3 kuruş sermayen varsa tulüat ile seni büyüler ve o paran batar.
    Teşekkürler.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. 90 lı yılların başın da bir büyüğüm;

"Toplumumuzun bir kısmında maalesef Bizans'tan geçen bir hastalık vardır.,laubalilik, dedikodu, fitne, fesat, birbirini beğenmemek,çekememezlik, sır saklayamamak, rastgele laf söylemek,arkadan kötülemek.
    Bu bir hastalıktır.Bu hastalık toplumdan temizlenmelidir.Çevrenize,topluma,Türk milletine ve insanlığa faydalı olmak için vasıflı bir Türk olmalısınız"
    demişti....Ruhu şad olsun.

Şimdi kuzu için;

Be mübarek ne yanlışını gördünki de adamın arkasından atıp tutuyorsun..Ayıp değil mi..İster içer,ister içmez.Yok alkolok, yok psikopat, yok bilmem ne...Delikanlı adam başkasının arkasından kötü konuşur mu hiç.Bak sn Güneysu güzel bir dille kalp kırmadan yazmış..Sana ne oluyor da adamın arkasından atıp tutuyorsun.
    Öncesini bilemem ama 2016 yılı ikinci yarısından itibaren takip ettiğim kadarıyla;

Bist 100 endeksi 75.000-80.000 aralığında git gel yaparken

"Varlık fonu ve KGF olayı endeksi 100 bin üstüne götürür, Ana hisse THYAO( 4.80 civarı falandı)....THYAO 15 tl üstüne gider..." yazdı.

Ara in çıklarda yazdıklarını geçiyorum...Endeks 121.000 e çıkınca " Tepe görüldü hedef 87.000" şu şu sebepten diye yazdığına şahidim. eNDEKS 87.000 e inince "Artık 97.000 e tepkideyiz" yazdığına şahidim.

0cak başında 92.500 yukarı geçilirken "hedef 108.000", mart ayında 106.000 den aşağı dönerken," Hedef 92.000" , "92.000 den hedef 98.000" , "98.000 den hedef 83.000" yazdığına şahidim.

"83.600 de hedef 100.000 " , iki gün önce de "salı gün turna kuşları konar,endeks durulur,satış yer " yazarak dünkü düşüşü birgün önceden haber verdiğine şahidim. Üstelik tüm bu zamanlamaları grafik atarak gösterdiğine şahidim...

Bunların hepsi yazdığı forumda vesika olarak duruyor.....İsteyen gider gözleri ile görür.

Adam daha ne yapsın milletin cebine zorla para mı soksun.

Ben viop yapmıyorum.Hisse senedi alıp satıyorum.O yazdı diye de almıyorum.Kendi yılların birikimi bilgim var.
    Sadece strateji oluşturmamda genel de aynı paralel de düşündüğümü görünce bana bir dayanak oluyor.

Yorum ve analizlerini nükte ve teşbih ile süsler...

Batmak nedir ya...Aksine onun yakaladığı trendleri takip edip aklını kullanan adam eğer dandik hisse seçmiyorsa parasına para katar.Eveliyatını bilmem...2016 yılı ikinci yarısından itibaren yukarı aşağı trendleri nokta atışı,üstelik grafikle destekleyerek temel analizle altını doldurarak yakalamış bir adamın arkasından atıp tutmak,kötülemek karalamak,özel hayatını konu etmek vicdansızlıktır.
    Ömrümüzün sayılı güne tabi olduğu,üç günlük dünyada neyi bölüşemiyoruz...

Tanımam etmem...Asıl işi nedir bilmem...Benim için sanal bir nick....Yanlışını görsem eleştirimi de saygı çerçevesinde yaparım Bugüne kadar bir yanlışını görmedim. Burada haksız olarak karalandığını görünce Üç günlük dünyada gördüklerimi dile getirmek de vicdani bir sorumluluktur....

Her insan kendi baktığı yerden ve kendine ulaşan bilgilerle analiz eder etrafı.
    Biz borsacılar ne kadar doğru analiz yapabilirsek o kadar isabetli kararlar verir ve o kadar kâr edebiliriz......
    deyip geçeyim... beyaa!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by Türkşad Yazıyı Oku
    Yok alkolok, yok psikopat, yok bilmem ne...
    arti astronot...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Sayfa 8/46 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •