Sayfa 17/46 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 367 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Moratoryum Resti

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    sadece salca olmasinlar...bizi kendi halimizde biraksinlar...kendi kendimize...hic baska bi topaa yazmadan...veya kendimize bi topakta kendi kendimize takilsak...

kimseyi rahatsiz etmeden...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    ne guzel olurdu...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Mesele Şu ki.
    Bu gacı varken Broadway iyiydi.
    Bakayım bu saatte kim var mekanda.
    Ben kaçar.

https://www.youtube.com/watch?v=uFkdhGG-ByE

4. PISKOPANım beni eski dost olarak annasan annasan sen annarsın... hinci bistteki robotlar mevzuu... piyasayayı yönlendirirlerimiş de..
    de... ben de kendime göre bir robot kurup bunnarın ellerindeki malları topluyam.. elimdeki malların çoğunu aldılarıdı 8,8* garan ve yokarısı...
    robotunan oğraşmak da güzel oluya beyaw...
    neticeyi sana buradan selam ile yazarım.

YORUMSUZ....

. TEKFEN pazarlıyormus....sordular....inceledim....kaardın hedefi 6 tl...sonra 2 tl...6 ayda...
    28.02.2017.... saat 9.10

lem ahmak....

bu tekfen in dibi kactı....2009 da.....2 idi....

bu garan ın dibi kactı.....2009 da......2 idi...

bu tekfen kacı görmüş.....şimdi.........8 i....

bu garan kacı görmüş......şimdi..........8 i....

eeeeee kuş beyinli.....yolu varmı baska....ikisininde yok...hedefleri önce 6....sonra 2....

çolugun cocugun parasını kaptırma....GUS BEYİNLİ.....HA HA HA

FERİT...GARAN daki hisselerini daha gecen gün sattı...kactan sattı...hisse basına fiyat 7.95 den yanılmıyorsam....8 den fazla etse....adam 7.95 e satarmı....BÜLBÜL ÖTÜŞLÜ DEYYUZZZ...HA HA HA
    27.02.2017.... saat 19.44

2 TL olacak dediği TEKFEN 26.00 TL oldu. hem de bol,bol temettüler vererek....

adamın hisse bilanço analiz bilgisi, elma ile armutu (GARAN, TKFEN) kıyaslaması şekil de bu.
    üslubu da ortada.
    Pazarlıyormuş, diyerek iftira eden de O.
    "Müfteri", anlayacağınız.

Türkşad'a özelden yazmıştım.
    Burada "Yazmıyayım, yazmıyayım.." .. dedim.... illâ mecbur etti....

Bu konu benim için burada kapandı.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

6. Şimcik.... Şöyle..... Benim isc ile işim az biraz sonra biter....... Uyandırayım..... Haaahaaaaaa

7.  Alıntı Originally Posted by SUBARUSUBARU Yazıyı Oku
    300 bin kaybettim bir gecede.... Paritelerde... Bundan 5 veya 6 sene önce UsdJpy paritesi long pozisyondayım... Gece japon krudo açıklama yapmış.....Söylediği de hiçbir şey yok.... O gece sağlam darbe yedik..... Sonra ufak ufak toparladım.... Hisselerde işlem yapıyorum... Viop gibi kaldıraçlı.... İki yön aşağı yukarı.... Geceye ısc long girdik bakalım hayırlısı...
    Isc girdik geceye.... Sabahlar olmasın.... Neden isc..... Cımbızlama tekniği ile..... Tekniğe girmeden.... Bir ara cımbızı anlatırım size....

8. Başlıktaki gibi.... Bir moratoryum mevzusu olursa.... O gün burda en az artan yüzde 9 yapar..... Bu da köşede, kenarda kalsın....

Sayfa 17/46 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •