Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 26 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Sigorta poliçeleri hakkında soru ve cevaplar

6 police derken 6 farkli zaman mi niye boyle seçtiniz?

Yasal üst limiti var tek poliçe yerine avantaji mi var anlamadım?
     Alıntı Originally Posted by yasard Yazıyı Oku
    Evet, çok mantıklı. 6 poliçe var daha da yaptıracağım

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Geç cevap için kusura bakmayın.

Hayatın ne getireceğini bilmediğimden eşim ve kendim adına (ikimiz de vergi avantajindan faydalanabiliyoruz) çok sayıda poliçe yapiyorum.

Bozmak zorunda kalırsam, maliyet sirali ve sadece ihtiyaç kadarini bozabilmek için.

Poliçeden borç almak bana gore uzun, meşakkatli ve daha maliyeti.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Policenin bir tarafında siz, diger tarafında sigortacı bulunuyor....
    Sizce kim kazanir ?
    (Herhangi bir kimse icin yazmadim, ortaya....)

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

4. Prim iadeli hayat sigortaları hakkında bilgi verebilir misiniz

M2102J20SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sgk dan emekliyim. Ozel saglik sigortasi hakkinda bi sorum olacak.

Omur boyu yenileme olayinda bazilari diyorki ozel saglik sigortasi aldiginda ilk 2-3 belki 4 sene sorun ciksa bile sigorta kullanmadan tedavi ol. 4 senenin sonunda sistem senin cok saglikli oldugunu zanneder sana omur boyu yenileme hakki verilir. Bu dogrumu?

Birde omur boyu yenileme garantisinde aylik primler dahami yuksek? Mesela ne kadar?

Saglik sigortasi sirketi omur boyu yenuleme garantisi olan kisilerin policesini degistirebilirmi? Minimum bir yas varmi bizim gibi yaslilara onerildigi oluyormu?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Bu teknik analizi birisi bana ozelden aciklayabilirmi? https://www.tradingview.com/x/XkzkaGKX/

Herkese merhaba,

Forumu bastan sona okuyamadim, kendi kisisel durumumla ilgili bir sorum olacak musadelerinizle:

yurtdışında yaşıyorum. gerçekten çok iyi bir sağlık sigortam var. dünyanın her yerinde geçerli vs. sorun şu ki bu sigortam, ikametgahım avrupa olduğu sürece geçerli. burada uzun yıllar yaşayacağım. ama hayat bu, geleceği bilmek zor.

ileride gün gelir türkiye'ye yerleşmek istersem/zorunda kalırsam bu sigortamı devam ettiremem. acaba diyorum türkiye'den kendime bir sigorta yaptırsam ve her yıl primleri ödesem. diğer tarafım da sigortayı kullanmayacaksın neden ödeyesin diyor. gitgeller yaşıyorum. uzun yıllar burada olacağım bunu biliyorum ama 20-30 sene sonra trye dönersem, ne olur kestiremiyorum. görüşünüz benim icin degerli.

allianzdan fiyat aldım. beyaz network+ 3000 lira limitli ayakta tedavi. ödeyeceğim yıllık 7511.47 yaş 38

gss ile ilgili hic bir fikrim yok. gss sahibi olabilir miyim onu bile bilmiyorum. Dedigim gibi ikametgahim avrupa.

7. Yurtdışındayim. Türkiye'de de sağlık sigortam var. Geçen sene 5000TL ödedim. Boşa gitmesin diye her sene geldigimde hepsini kullanıyorum. Neden olmasın yani!

8.  Alıntı Originally Posted by M3RT85 Yazıyı Oku
    Yurtdışındayim. Türkiye'de de sağlık sigortam var. Geçen sene 5000TL ödedim. Boşa gitmesin diye her sene geldigimde hepsini kullanıyorum. Neden olmasın yani!
    5 bin TL neye odediniz?

Hepsini kullaniyorumdan kastiniz nedir?
    Bu teknik analizi birisi bana ozelden aciklayabilirmi? https://www.tradingview.com/x/XkzkaGKX/

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •