Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 26 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Sigorta poliçeleri hakkında soru ve cevaplar

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ben yıllardır hem kendime hem aileme tamamlayıcı sigorta yaptırırım, benim tansiyon rahatsızlığım olduğundan sürprim uyguluyorlar bu yıl ayakta(10 muayene)+yatarak(limitsiz) 850 civarı TL kendime, 650 civarıda eşime ödedim
    Benim dedigim rakamla bıre bır aynı gibi. Dediğim gibi net fiyat net indikatorlerle oluyor katkınıza teşekkür ederim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Benim dedigim rakamla bıre bır aynı gibi. Dediğim gibi net fiyat net indikatorlerle oluyor katkınıza teşekkür ederim
    Çok emin değilim ama sanırım sigortacım öyle demişti , prim miktarı hesaplanırken yaşanılan şehrin bile önemi var .

İyi günler .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Çok emin değilim ama sanırım sigortacım öyle demişti , prim miktarı hesaplanırken yaşanılan şehrin bile önemi var .

İyi günler .
    Sigortacınız dogru soylemiş o da bir faktor.
    Cogu insan evini arabasını düşünüp sigortalıyor kendisini düşünmüyor aslında insan hayatında en onemli şey saglık.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Bende hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. 2 yıl yatırdım çıktım bende BESTEN

5. Bu cümlenin topikle alakasını anlayamadım

Alıntı Originally Posted by acarhisseci Yazıyı Oku
    Bende hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. 2 yıl yatırdım çıktım bende BESTEN

Birikimli hayat sigortası ve vergi avantajından faydalanan yada bu konuda bilgili kimse var mı?

Nasil bir sttrateji olmalı bene yeni poliçe yaptırdım.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Merhaba 3 yıl boyunca oks da idim.yaptigim değerlendirmeler sonucunda OKS dan çıktım. Ortalama 300tl aylık ödeme ile 3 sene sonunda 16.700tl geldi

Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Evet, çok mantıklı. 6 poliçe var daha da yaptıracağım
     Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Birikimli hayat sigortası ve vergi avantajından faydalanan yada bu konuda bilgili kimse var mı?

Nasil bir sttrateji olmalı bene yeni poliçe yaptırdım.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •