Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 18/1002 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 137 - 144 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by efet Yazıyı Oku
    Bu sene Türkiye'de otel fiyatları uçmuş durumda, Dolar bazında bile geçen seneye göre 2 katı fiyat isteyen pek çok yer gördüm.
    2 kişiye 1800-2500 civarında verdiğim oteller geçen yıllarda. şimdi olmuş 8-12 bin tl arasında. 2 sene önce gittiğim yer 12 bin lira 6 gecelik 2 kişilikti bende vazgeçtim otele gitmiyorum. sanki odayı sezonluk kapatıyorum fiyatlar uçmuş. bize zaten 1 hafta tatil lüks canım biz kimiz Türk vatandaşları olarak otoban kenarında mangal yapalım otların üzerinde. otellere turistler gelsin kalsın. biz 3. dünya ülkesi vatandaşı olduk.

2.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    2 kişiye 1800-2500 civarında verdiğim oteller geçen yıllarda. şimdi olmuş 8-12 bin tl arasında. 2 sene önce gittiğim yer 12 bin lira 6 gecelik 2 kişilikti bende vazgeçtim otele gitmiyorum. sanki odayı sezonluk kapatıyorum fiyatlar uçmuş. bize zaten 1 hafta tatil lüks canım biz kimiz Türk vatandaşları olarak otoban kenarında mangal yapalım otların üzerinde. otellere turistler gelsin kalsın. biz 3. dünya ülkesi vatandaşı olduk.
    Benim otel de 3500 den 13500 e cıkmış 2 senede yuh dedim Türk gelmesin istiyorlar yapacak bisey yok adamlar da haklı yabancı gelince ülkeye döviz girmiş oluyor. Otele Gitmeyiz olur biter bize her yer yazlık her yer deniz

3. İyi de şu an bu fiyatlar yabancılar içinde çok. Yunan adalarını geçiyorum, Ağustos ayında Barcelona'nın sembol 5 yıldızlı otelleri 250-350 Dolar iken Bodrum'da aynı klas oteller gecelik 400 - 900 Dolar fiuyat aralığında:

4. JP MORGAN on gemisinde 20 ton KOKAİN yakalanmış. Piyasa değeri 1.3 milyar$!

Birbirlerini gammazladıklarına göre küresel kriz yakında başlar!

U.S. authorities have seized a large container ship operated by Switzerland-based Mediterranean Shipping Co., three weeks after customs authorities found 20 tons of cocaine on the vessel.

The MSC Gayane, which is owned by J.P. Morgan Asset Management and chartered to MSC, the world’s second-biggest container ship operator by capacity, is “subject to possible forfeiture,†U.S. Attorney William McSwain said in a statement.

https://www.wsj.com/articles/u-s-sei...st-11562685623

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Istanbul anadolu yakasindaki 2+1 daireme 2017 yilinda yıllık 150 tl 2018 yılında 200 tl 2019 yılında ise 250 tl emlak vergisi ödedim, ben bunların 5 yılda bir arttığını hatırlıyordum otomatige baglamıslar. Bugunde ayrıca bu haber düştü , mülkü olanın işi zor.

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...mpression=true

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu vergileri öduyoruz ama tahsil eden ilçe belediyeleri, bu paralar devlete gidiyormu acaba çok merak ediyorum ...

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 18/1002 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •