Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 244/1002 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    aynı site

https://www.rightmove.co.uk/overseas...how=&keywords=

şimdi izmir paun da endekslimi diyeceksin.
    el cevap ???
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. Ben rasyonel adamım, verilere bakarım, eğer hatalıysam özür dilerim. Sayın emlak kendini rezil ediyorsun çok saçma bir savı savunarak.

Bana kalkanda evler pound cinsinden el değiştiriyor diyince sallıyorsun dedin. Kalkanda emlakçıya bile değil, simitçiye sorsan beni teyit edecektir.Bodrum ve karadeniz ara sıra gittiğim gözlem yaptığım yerler, ama 20 yıldır kalkana giderim tatile. Oranın piyasası ben kendimi bildiğimden beri pounda endeksli.

Eğer tartışmaya devam etmek istiyorsanız bence boşverelim, direk dünya yuvarlak değildir düzdür derneğine üye olun gitsin, savunduğunuz şey onların savundukları ile aynı saçmalıkta.

özetlersek

doğma büyüme egeliyim....

değil paund mark ile ev alanı biliyorum.

marmaris mi dersin içmelermi dersin kuşadası alanya konaklı didim gitmediğim yer kalmadı.

ingilizlerin buraları neden terk ettiğini bile anlatırım.

müşterisini bulursunsan paunda da satarsın rubleyede euroda zamanında mark ta .para birimi beğen seç.

hiç bir zaman fiyat yabancı bir para birimine endeksli olarak ev satışı değerlemesi olmamıştır.

türk müşteri gelir aynı evi 750 bin TL satarsın. ingilizi gelir aynı evi 1.2 M TL satarsın. tamamen emlakçının işgüzarlığına kalmış.

özür dilemene gerek yok.

cevap veremeyeceğiniz konuda ısrar etmeseniz sorun olmayacaktı.

5. : ) Serbest piyasa gitti direk merktantalizm gelmiş. 1.2 milyona satabileceği evi adam türk diye 750 bine mi bırakacak : )) Bİr kere malın satılmasına emlakçı değil ev sahibi karar verir. Kaş da yazlığı olan doğulu aşiret ağası doğulu kardeşlerimiz de var, onlar bile pound olarak düşünüyor fiyatları sen hala TL diyon.

: )

Alıntı Originally Posted by Halukcan Yazıyı Oku
    : ) Serbest piyasa gitti direk merktantalizm gelmiş. 1.2 milyona satabileceği evi adam türk diye 750 bine mi bırakacak : )) Bİr kere malın satılmasına emlakçı değil ev sahibi karar verir. Kaş da yazlığı olan doğulu aşiret ağası doğulu kardeşlerimiz de var, onlar bile pound olarak düşünüyor fiyatları sen hala TL diyon.

: )
    ama siz kazıklanıp paund olarak aldıysanız ben napabilirim : -)

paund yarın birgün düşerse tecrübelerinizi ve birikimlerinizi anlatmanızı bekliyorum ;)

7. Neyse bu konu hakkında son mesajımdır.

Kaş da TL olarak anca bakkaldan ciklet alabilirsin. Emlak piyasası direk pounda endekslidir. Yarın pound %20 değer kazansın, emlak fiyatları otomatik takip eder.

Daha fazla tartışmayacağım, adam pound ile aldıysan napıyım diyor. He biz keriziz ya, evi 150 bin liraya almak vaarken gittik adamın eline 150 bin pound saydık, salağız biz. Neden TL satan birini bulmadık acaba? Hala üzülüyorum : )))

iyiki varsınız o nedenle. sizde olmasanız biz nasıl kazancaz diyip noktalayım bende

Sayfa 244/1002 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •