Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 282/1002 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. merhaba forumdaşlar

Bugün bir ev beğendik fiyatı 1.375K bu evi kredi kullanmadan mı alsam yoksa bu evde 4.000 tl kira ödeyerek kiracı olup paranın bir kısımını döviz diğer kısmını mevduat mı yapsam ya da fon. 1-2 sene içinde bu evi tekrar satın almak istesem alabilir miyim?

2.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    merhaba forumdaşlar

Bugün bir ev beğendik fiyatı 1.375K bu evi kredi kullanmadan mı alsam yoksa bu evde 4.000 tl kira ödeyerek kiracı olup paranın bir kısımını döviz diğer kısmını mevduat mı yapsam ya da fon. 1-2 sene içinde bu evi tekrar satın almak istesem alabilir miyim?
    Yılbasından sonraya sarkıtabilirseniz ev kredileri icin 0,79 lar konusuluyor.

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    merhaba forumdaşlar

Grcekten ciddiyseniz , niyetlendiyeseniz. yani büyük ihtimalle alacaksanız. Tatmin olacakalrı iyi bir kapora verip ocak sonuna kadar bekletin . Ocakta 0,79 olabilir cunku konut kredileri.

Alıntı Originally Posted by zubizaretta Yazıyı Oku
    Grcekten ciddiyseniz , niyetlendiyeseniz. yani büyük ihtimalle alacaksanız. Tatmin olacakalrı iyi bir kapora verip ocak sonuna kadar bekletin . Ocakta 0,79 olabilir cunku konut kredileri.
    Parasi varmış arkadaşın, konu alsam mı yoksa parayı başka yerde değerlendirsem mi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by zubizaretta Yazıyı Oku
    Şuan satın almak istediğim evi banka anlaşmalı 0.79 kredisi hazır.

6. Oturacaksanız alın ben yıllardır almadım pişmanım armudun sapı üzümün çöpü fiyatlar arttı o bu dedikçe artıyor belirli lokasyonda belirli değeri olan evleri ucuza denk getirmek öyle kolay iş değil. Dağın başında bir dünya ev var onlar yüzünden ev fiyatları artmıyor değilse düzgün yerlerde kapış kapış...
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Şuan satın almak istediğim evi banka anlaşmalı 0.79 kredisi hazır.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Parasi varmış arkadaşın, konu alsam mı yoksa parayı başka yerde değerlendirsem mi?
    Parası oldugunu anladım da , para olmasına ragmen cok dusuk krediyle almak daha iyi olur bence. Konu almakmı parayı baska yerde degerlendirsemmi ama parayı degerlendirdikten sonrayine aynı evi almaya getiriyor arkadas konuyu . O yuzden dedim

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Oturacaksanız alın ben yıllardır almadım pişmanım armudun sapı üzümün çöpü fiyatlar arttı o bu dedikçe artıyor belirli lokasyonda belirli değeri olan evleri ucuza denk getirmek öyle kolay iş değil. Dağın başında bir dünya ev var onlar yüzünden ev fiyatları artmıyor değilse düzgün yerlerde kapış kapış...
    Katılıyorum, Dünyada mekan ahirette iman.

Lokasyonda fiyatlar uyumluysa ve bütçem tamamsa macera aramam doğrusu.

Oturacağım ev için, yatırım amaclı zirvaligi değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 282/1002 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •