Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 302/1002 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

değerli konut vergisi tebliği yapılanlar zaten normal emlak vergilerini ödüyorlar..

şimdi bu despotik yeni vergi ile normal emlak vergisine ek olarak ikinci bir vergi ödemeleri isteniyor..

olay tamamen zulüm ve tek amacı kötü yönetim ve israfın sonucunda oluşan bütçe açığını halkın sadece bir kısmına haksız biçimde yıkmak..bu tebligat yapılan kişilerin çoğu iptal davası açacak zaten basında haberleri çıkmaya başladı..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Türkiye bir hukuk devletidir bu değerli konut vergisi hukuki değildir.Ya bu cümleyi yazarken ben gülmekten sonunu az daha yazamıyacaktım.Arkadaşlar aynı ülkenin vatandaşımıyız acaba.Ben 55 yaşındayım ,ilk yazdığım cümlenin doğru olmadığını yüzlerce kez kendi kişisel deneyimlerimle test ettim gördüm.Sizlerin yaşı kaç bilmiyorum,ama yaşı 30 üstü olup da bu cümleye inanan varsa o pisa testindeki gençlerin sonunculuğuna hiç kızmayacağım,buna inananlarda o testde dünya sonuncusu olurlar.Bu iş kurt kuzu meselesi artık oldu bitti.Ben deneyimli bir vatandaş olarak bundan sonraki çapanoğlu acaba herkese azbişi nasıl değdirirler diye düşünüyorum.Eminim hükümet de benim gibi düşünüyordur.Ulan anayasa mahkemesine verseler,adil değil deriz herkese geçiriririz millet alışınca diyorlardır.

İptal davası denince aklıma EYT liler geldi.

Turkiye şu anda bir hukuk devleti değil ancak insan koyun olursa ve hiçbir şeye itiraz etmez miskin biçimde oturursa bu sonsuza kadar sürer.. o nedenle hak aramaya çıkanlar (ve diğer bir çok konuda hak arayanlar) halkın geri kalanına aslında büyük bir iyilik yapıyorlar.. umarım tum olumsuzluklara karşı başarılı olurlar..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Adamlar cepte 5 kuruş yok,borçla kanal yapacaklar sırf etrafındaki arsalar ziyan olmasın diye.Bu kadar gözükara adamlara 5 milyon üstü emlaktaki adaletsizliği anlatacaksınız öyle mi.Geçin bunları arkadaşlar.

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    Turkiye şu anda bir hukuk devleti değil ancak insan koyun olursa ve hiçbir şeye itiraz etmez miskin biçimde oturursa bu sonsuza kadar sürer.. o nedenle hak aramaya çıkanlar (ve diğer bir çok konuda hak arayanlar) halkın geri kalanına aslında büyük bir iyilik yapıyorlar.. umarım tum olumsuzluklara karşı başarılı olurlar..
    Yahu EYT liler yeri göğü yıkıyorlar yıllardır,sonuç ne .

Sistemi protesto etmenin en iyi yolu para harcamayın arkadaşlar.Ekonomiye sokmayın paranızı biriktirin.

bazı alanlarda alınamıyor olabilir sonuç..ancak bazı alanlarda alınıyor.. ne yapsın insanlar.. kendilerine 100-200 bin tl tebligat yapılıyor.. ödeyemeyecekler.. ve hak arayacaklar.. ne var bunda.. otursunlar ve seslerini çıkarmasınlar mı?

a.k.p zihniyetinin istediği şey zaten kimsenin sesini çıkarmaması.. bu oyuna alet olmamak lazım..

Sayfa 302/1002 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •