Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 342/1002 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Alıntı Originally Posted by zubizaretta Yazıyı Oku
    İnanıp aldıysan hayırlısı olsun . en azından zarar edecek gibi fiyatlar değil bencede buralar. umarım kazanırsın .
    Sağolun sn zubizaretta grafikler ve analiziniz için de teşekkür ederim.Hayırlısı artık çuvallarsak da dolapta suyu devamlı soğuk tutuyorum zaten yıl sonu alır içeriz olur biter)))))))

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Globalden ziyade icerde cokus daha olasi.
    Bence ikisi de olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yok yok ben global çöküş bekliyorum,altın gidecek,gümüşte en az altın kadar gider ,belki biraz daha fazla gider diye alıyorum.
    Altının ve gumusun cok asırı gitmesi icin global cokustende fazla seyler lazım bence . Ve bunun gerceklesecegini ben dusunmuyorum . Yani butun paraların çöp olacagı bir ortamda bunlar patlama yaparlar. Eger bole bir sey olabilir diyorsanız , o zaman yatırımınızda dogru yoldasınız. Yani 2008 ekonomik kriiz vs giib olaylarla bunlarda cok tvan tavan hareketler olmaz.Hatta 2008 de baktım grafigine şimdi hic bir sey olmamıs.

Bu arada biz konuşurken gümüş 18 doları geçti,ben arada gelip bu muhabbeti yapayım burda uğurlu geldi valla))))))))))

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu arada biz konuşurken gümüş 18 doları geçti,ben arada gelip bu muhabbeti yapayım burda uğurlu geldi valla))))))))))
    Bol kazanciniz olsun Insallah.

Alıntı Originally Posted by zubizaretta Yazıyı Oku
    Altının ve gumusun cok asırı gitmesi icin global cokustende fazla seyler lazım bence . Ve bunun gerceklesecegini ben dusunmuyorum . Yani butun paraların çöp olacagı bir ortamda bunlar patlama yaparlar. Eger bole bir sey olabilir diyorsanız , o zaman yatırımınızda dogru yoldasınız. Yani 2008 ekonomik kriiz vs giib olaylarla bunlarda cok tvan tavan hareketler olmaz.Hatta 2008 de baktım grafigine şimdi hic bir sey olmamıs.
    Aynen yazdığınızı bekliyorum.2008 krizi bitmedi ki fedin rezervi 800 milyar dolarken 4 trilyon dolara çıkarırsan elbette altını da gümüşü de o dolarla baskılıyabilirsin,krizi de ertelersin gelecek yıl ne yapacaklar bir 4 trilyon dolar daha mı basacaklar sn zubizaretta,acaip bir deprem geliyor.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bol kazanciniz olsun Insallah.
    Sağolun sn tınaz gelin gümüşe beraber olsun))))))))))

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aynen yazdığınızı bekliyorum.2008 krizi bitmedi ki fedin rezervi 800 milyar dolarken 4 trilyon dolara çıkarırsan elbette altını da gümüşü de o dolarla baskılıyabilirsin,krizi de ertelersin gelecek yıl ne yapacaklar bir 4 trilyon dolar daha mı basacaklar sn zubizaretta,acaip bir deprem geliyor.
    Dünya bu kadar dolarize olmuşken amerika daha fazla karsılıksız para bassada dünyanın bunu absorbe edecegini dusunuyorum .Dunyada sadece amerika diye bir ulke olsaydı cok büyük problemler olabilirdi bu yuzden ama . kac yuz tane ulkenin yaklaşık hepsi dolarla iş yapıyor.

senelrdir konusuluyır dolaırn karsılıgı yok , tarihi hatırlamıyorum 1970 lerde galiba altın karsılıgı basmayı bırakmış . EU ilk cıktıgında 1 EU 2 dolara yakındı fiyatı su anda nerdeyse 1 e 1 olacaklar. karsılıksız para bassada guclenmiş bütün para birimleir karşınsında ve sdece az orta gelişmiş ulkelerin paraları değil . EU karsısında bile guclenmiş .

Şimdi 4 trilyonmu basar 40 trilyonmu bilmemde..sizin dediginiz cokusun gercekleşmesi icin herkesin bir anda doları bırakması lazım . dolarla iş yapmayı vs bırakması lazım . elindeki doalrı butun dunya halkları gidip kendi para birimlerine cevimesi lazım alın bunun karsılıgı yok diye . boyle bir seyde su anda mumkun gibi değil . ayrıca bu dediginiz sey cok yavaşta gercekşesebilir. nasılki 1 euro 2 dolar dan ,1 eu nerdeyse 1 dolara 15-20 senede geldi. doların kan kaybıda cok cok uzun vadeye yaylılabilir.Cunku Dunya ekonomis dolarla donuyor. bazı seyler sizin dusundugunuz kadar cabuk olmayabilir.

Sayfa 342/1002 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •