Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 398/1002 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by evo34 Yazıyı Oku
    Orta segment araçlar 250-300 bin liradan ciddi analmda alıcı bulmaya başladı.
    Sıfırı daha bayilere gelmeden satılmış oluyor.
    Aynı fiyatlara çok merkezi olmasa da hala ev almak mümkün. Birçok yerde Tuzla vb. 300bin liralara evler mevcut.
    Piyasadaki tedirginlik kalktığında bence talep patlaması olabilir ve bu evler milyon fiyatlarına gelebilir...
    bana göre istanbulda iş görecek bir evin hakkı 50-60k$ yani kabaca orta segment bir araba parasıdır

zaten FED in malum para basma ve düşük faiz hikayelerinden önce (1980-2006 arası) ev ve araba fiyatları aşağı yukarı eşitti.

ciddi bir FED para basma hikayesi olmadığı sürece evler/arabalar dolar cinsinden bu aralıkta dalgalanacaktır, nihayetinde dolar bazında istikrarlı şekilde geliri artan çok az insan var bu ülkede fiyatı artırıp kime satacaksın malını.

2. Wi-fİ modemlerin yasak olduğu bir site varmı diye araştırdım ama yok. O yüzden en güzeli müstakil bir evde oturmak. Biliçsiz komşularının seni microdalga bombardımanına sokmadığı bir yerde yaşamak. Bu nedenlede şehir içinde ev alma kararımı sonsuza kadar erteledim.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!

Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    Wi-fİ modemlerin yasak olduğu bir site varmı diye araştırdım ama yok. O yüzden en güzeli müstakil bir evde oturmak. Biliçsiz komşularının seni microdalga bombardımanına sokmadığı bir yerde yaşamak. Bu nedenlede şehir içinde ev alma kararımı sonsuza kadar erteledim.
    Cep telefonu kullanamıyorsanız tamamdır, yoksa 3 duvardan geçemeyen WI-FI den çekinirkene 50-80 km. uzaktan sinyal alan telefonu kullanmak, çok yanlış olur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Cep telefonu kullanamıyorsanız tamamdır, yoksa 3 duvardan geçemeyen WI-FI den çekinirkene 50-80 km. uzaktan sinyal alan telefonu kullanmak, çok yanlış olur.
    Akşamları telefonun tüm data bağlantılarını kesip, wifi modemi yattığım odadan uzakta tutuyorum. Mümkün olduğunca wireless yerine kablolu çözümleri tercih ediyorum.
    Bunlar mükemmel önlemler değil biliyorum. Elimden gelen bu tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Akşamları telefonun tüm data bağlantılarını kesip, wifi modemi yattığım odadan uzakta tutuyorum. Mümkün olduğunca wireless yerine kablolu çözümleri tercih ediyorum.
    Bunlar mükemmel önlemler değil biliyorum. Elimden gelen bu tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O zaman internete bakmak için tablet veta PC kullanın, çünkü cep telefonu baz istasyonuna yerini sürekli bildirir ve bu hucresel sinyal WI-FI modemden 40 kat daha güçlü olabilir, baz istasyona olan uzakliginiza göre.

Telefon görüşmelerinizi minimuma indirin veya telli telefon kullanın, size en az 3 metre uzaktaki 50 mW WI-FI modemden kacarkene 2 watt mikrodalga güç ilen beyninizi pişirmen.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by wayfarer2140 Yazıyı Oku
    Baktigim evlerin cogu dubleks teras çıkıyor. Kimse almadigi icin mi bunlar kalmiş ? Dubleks terasin DEZAVANTAJI NEDIR ?
    Yönetim planında çatı katı kullanımı kime ait dikkat edin.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    Wi-fİ modemlerin yasak olduğu bir site varmı diye araştırdım ama yok. O yüzden en güzeli müstakil bir evde oturmak. Biliçsiz komşularının seni microdalga bombardımanına sokmadığı bir yerde yaşamak. Bu nedenlede şehir içinde ev alma kararımı sonsuza kadar erteledim.
    Evi aluminyumla kaplayin

Amerikada pahali boyalar var bu is icin

8. Binlerce mülteci avrupaya gidiyor.Bu gidenler iyi kötü bir yerlerde yaşıyorladı.Avrupaya giden göçmen sayısı arttıkça az veya çok konut arzı oluşacaktır.

Sayfa 398/1002 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •