Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 498/1002 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ne devlet, ne de millet, bu cografyada uretim planlamasi yapamaz.

Yapar diyen varsa tek bir ornek versin.
    Neden yapilamaz aciklarmisiniz.

Stratejik ürunlerin planlaması gayet iyi bir sekilde yapilabilir.
    Buğday sogan patates domates gibi ürünlerin verimli ekim alanlari bile belli iken cok kolay bir iş degilmi ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. BES'e konut kılıfı..
    Bildiğimiz BES bu, kimi kekliyon?

https://www.emlak365.com/amp/emlak-h...et-h31138.html

Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku

Buğday sogan patates domates gibi ürünlerin verimli ekim alanlari bile belli iken cok kolay bir iş degilmi ?

Boş arazide şehir planı yapamıyoruz. Siz tarımda planlama istiyorsunuz. En kısa sürede en yüksek kar mantığı ile yaşanan ülkede planlama olmaz. Keşke olsa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    BES'e konut kılıfı..
    Bildiğimiz BES bu, kimi kekliyon?

https://www.emlak365.com/amp/emlak-h...et-h31138.html
    2018’in haberi

Konut alacaklara müjde! Devlet desteği yüzde 25'e çıkarılıyor
    Maliye Bakanı Naci Ağbal, konut hesabında devlet katkısının 15 bin liradan 20 bin liraya, azami devlet katkısı oranının da yüzde 20'den 25’e çıkarılacağını açıkladı.

https://m.sabah.com.tr/ekonomi/2018/...5e-cikariliyor

Googleda müjde diye aratınca daha çabuk çıkıyor başlıklar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku

şöyle bir konu var mesela, köyün zeki genç delikanlısı çıktı dedi ki sütü herkes münferit satmasın, bir tank yapalım, herkes sütünü bu tanka doldursun, x firmasına münferit lt si 1,99 kurusa değil, tank ile 2,00 tl den bana getirin satın, bende 2,01 tl den x firmasına satayım, bu alıcının da işine gelecek, gün boyu köyü dolanmaktansa takacak tanka hortumunu hop 5 dk çekip gidecek. kazan kazan.

zeki gençte seneye tankın parası çıksın ve köylü de daha çok para kazanalım dedi. ama bu işe o genç delikanlı soyundu ya köylünün sütüyle para kazanmasına bakalım köylü müsade edecek mi? girdi milletin kafasına bikaç kıskanç, kurulamadı o tank çanakkalenin köyüne. bu hikayeyi bir arkadasım anlattı ama doğru ama yalan. bana anlatırken yaşanmış olarak anlattı tabi.

gelelim böyle çalışmaları köylü kendisi ya da kooperatif mantıgıyla el birliğiyle yapamıyor kim yapacak devlet mi? oy kaygısı varken bu kadar hangi köylüye kim dokunur bilemiyorum.
    men dakka dukka

6.  Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    şöyle bir konu var mesela, köyün zeki genç delikanlısı çıktı dedi ki sütü herkes münferit satmasın, bir tank yapalım, herkes sütünü bu tanka doldursun, x firmasına münferit lt si 1,99 kurusa değil, tank ile 2,00 tl den bana getirin satın, bende 2,01 tl den x firmasına satayım, bu alıcının da işine gelecek, gün boyu köyü dolanmaktansa takacak tanka hortumunu hop 5 dk çekip gidecek. kazan kazan.

zeki gençte seneye tankın parası çıksın ve köylü de daha çok para kazanalım dedi. ama bu işe o genç delikanlı soyundu ya köylünün sütüyle para kazanmasına bakalım köylü müsade edecek mi? girdi milletin kafasına bikaç kıskanç, kurulamadı o tank çanakkalenin köyüne. bu hikayeyi bir arkadasım anlattı ama doğru ama yalan. bana anlatırken yaşanmış olarak anlattı tabi.

gelelim böyle çalışmaları köylü kendisi ya da kooperatif mantıgıyla el birliğiyle yapamıyor kim yapacak devlet mi? oy kaygısı varken bu kadar hangi köylüye kim dokunur bilemiyorum.
    Bizim millet ilginctir, eger bir arkadasi varsa, dusmana ihtiyaci olmaz.

Oy kaygisi, haller yasasi, koyluye kendi malini sattirma, yandasa getirsin.

Ha gitti de ki Ankara'da kucuk bir dukkan acti, taze sebza meyve satacak, Maliye bayiltir adami, onlarca ornegini gordum.

O yuzden bu kafa ile planlama yapilamaz.

Teknoloji batidan, kafa ortadogudan, uyusmuyor.

En son hastanelere koydular, numara alip bekleyeceksin, bi ben bekledim, gelen girdi giden girdi, bir de turbanli genc bayanlarin tafrasini gormeliydiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    2018’in haberi
    Oltaya gelmişim desenize

Takvim paçavrasının yılın 365 günü emekliye müjde üfürmesi gibi, bunlar da evirip çevirip üfürüyor..
    Yandaş sitenin haberini ciddiye alanda kabahat..

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bizim millet ilginctir, eger bir arkadasi varsa, dusmana ihtiyaci olmaz.

Oy kaygisi, haller yasasi, koyluye kendi malini sattirma, yandasa getirsin.

Ha gitti de ki Ankara'da kucuk bir dukkan acti, taze sebza meyve satacak, Maliye bayiltir adami, onlarca ornegini gordum.

O yuzden bu kafa ile planlama yapilamaz.

Teknoloji batidan, kafa ortadogudan, uyusmuyor.

En son hastanelere koydular, numara alip bekleyeceksin, bi ben bekledim, gelen girdi giden girdi, bir de turbanli genc bayanlarin tafrasini gormeliydiniz.
    haa bir de şu konu var tabi, hukukta, eğitimde, teknolojide vs vs geriye gidildikçe tarımda ileriye gitmeyi düşünmekte yersiz kalıyor, varsa yoksa inşaat, beton, gayrimenkul.
    men dakka dukka

Sayfa 498/1002 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •