Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 544/1002 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yapma Hocam,

Daha gecenlerde Suudi Krali, (bu gencten onceki) tv ekranlarinda anlatti, 60 Milyar dolarimi vermiyorlar diye.

Senin paraya mi ihtiyacin var diyorlarmis.

Bu HalkBank'in kafasinda sallanan kilici asla indirmez bunlar.
    Herkes CAATSA yaptırımlarını bilir genelde ama asıl OFAC yaptırım kararları sıkça başvurulur.Bu kapsamda kararlar iki şekilde verilir.
    -Hükümet e yapılan yaptırım kararları
    -Gerçek ve tüzel kişilerin yurtdışı varlıklarına yönelik yaptırım kararları

2. Şu linkte satılık daire sahibi çok uyanık ! Acele bir keriz arıyor. Memlekette twıtt atanı 12 saatte bulup içeri tıkıyorlar. Bunları adrese teslim şikayet ediyorsun, kimse karışmıyor. Sonra televizyonlarda mağdurlar ....

20 yıllık binanın halen tapusu yok. Kooperatif sürüyormuş. 25 bintl. borcu varmış. Hani bunları neden yazmıyor. Özelden ince ince soru yazınca ucundan ucundan cevaplıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...29387489/detay

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Şu linkte satılık daire sahibi çok uyanık ! Acele bir keriz arıyor. Memlekette twıtt atanı 12 saatte bulup içeri tıkıyorlar. Bunları adrese teslim şikayet ediyorsun, kimse karışmıyor. Sonra televizyonlarda mağdurlar ....

20 yıllık binanın halen tapusu yok. Kooperatif sürüyormuş. 25 bintl. borcu varmış. Hani bunları neden yazmıyor. Özelden ince ince soru yazınca ucundan ucundan cevaplıyor.

Sn. ressam,

Evin en güzel özellikleri yazılmış. Manzara hep açık ve doğal gaz faturası gelmiyormuş
    Diğer yandan krediye uygun değil dendi mi bana sakat geliyor...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. ressam,

Evin en güzel özellikleri yazılmış. Manzara hep açık ve doğal gaz faturası gelmiyormuş
    Diğer yandan krediye uygun değil dendi mi bana sakat geliyor...
    Aynı şekilde, ben de bu sitedeki emlak aramalarımda daha baştan filtrelerken "krediye uygun" kısmını evet olarak doldurup öyle arama yaptırırım. Ev sahibiyle konuşmaya başlarken de ilk bunu sorarım, tapunun kat mülkiyeti olup olmamasıyla birlikte.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Şu linkte satılık daire sahibi çok uyanık ! Acele bir keriz arıyor. Memlekette twıtt atanı 12 saatte bulup içeri tıkıyorlar. Bunları adrese teslim şikayet ediyorsun, kimse karışmıyor. Sonra televizyonlarda mağdurlar ....

Sayın Ressam o binaların en yenisi 1992 yılında kabası bitmiş inşaatlardan meydana gelir,nereden biliyorum? Ankara da görev yaparken 2005 yılında bir arkadaşın tavsiyesiyle gitmiştik,binaların boyası bitmiş yepyeni duruyor,bizi yöneticiyle tanıştırdılar,başlangıç yılını sordum,2000 ve üstü diye cevap beklerken 1992 yılında başlamış bende 2 sene evvel üye oldum yanıtını alınca çok şaşırmıştım,adam;bizimki iyi yandaki site 1988 yılında başlamış deyince teşekkür edip ayrılmıştım,demek ki alacak verecek-zimmet-görevi kötüye kullanma davaları bitmemiş,bu arada en az 3 kez üye değişimi olmuş..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Cezer Yazıyı Oku
    Amerikanın Rus ve İran Yaptırımlarında şahıs veya şirketlerin hesaplarına el konulması mevcuttur.
    Amerika ve diğer medeni gazıyla pompalanan avrupa ülkeleri en hafif tabiri ile hırsızdır.
    Dikkatini cekerim sahis ve sirket parasina el konulmus

devletlerin degil

7.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Ressam o binaların en yenisi 1992 yılında kabası bitmiş inşaatlardan meydana gelir,nereden biliyorum? Ankara da görev yaparken 2005 yılında bir arkadaşın tavsiyesiyle gitmiştik,binaların boyası bitmiş yepyeni duruyor,bizi yöneticiyle tanıştırdılar,başlangıç yılını sordum,2000 ve üstü diye cevap beklerken 1992 yılında başlamış bende 2 sene evvel üye oldum yanıtını alınca çok şaşırmıştım,adam;bizimki iyi yandaki site 1988 yılında başlamış deyince teşekkür edip ayrılmıştım,demek ki alacak verecek-zimmet-görevi kötüye kullanma davaları bitmemiş,bu arada en az 3 kez üye değişimi olmuş..
    Yazdıklarınızdan konuya hakim olduğunuz belli. Çok doğru söylüyorsunuz. Aslında o binanın karşısındaki binada kardeşim koop. üyesiydi. Bir anda aidatları 3 katına çıkardıklarında içerdeki birikenini alıp çıkmıştı. Yıl 1996

8. şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Dün bir konuşmaya şahit oldum evini satan birisine alıcının verdiği rakamın %9 eksiği verdiği ortaya çıkmış .

Eğer vazgeçerse kredi ekspertiz vs ödersiniz demişler alıcının emlak danışmanı .

Ev alan satan Allah hakkaniyetli kişiler çıkartır umarım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 544/1002 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •