Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 558/1002 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. NEF mesaj atmis.
    15 yil vade 1 yil ödemesiz 3500 liradan baslayan taksitlerle ev satalim diyor.
    Muhtemelen 60mkare diye satiliga cikarip kullanim alani 24mkare olan 1+1 yada 1+0 dairesi icin istiyor bu parayi.
    Enaz 500 600 lira da aidat desen aylik en az 4000 lira ver bana diyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. internetten ev satış ilanlarını sadece emlakçılar verecek di ye bi şey okumuştum ... ne oldu o iş ?
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    NEF mesaj atmis.
    15 yil vade 1 yil ödemesiz 3500 liradan baslayan taksitlerle ev satalim diyor.
    Muhtemelen 60mkare diye satiliga cikarip kullanim alani 24mkare olan 1+1 yada 1+0 dairesi icin istiyor bu parayi.
    Enaz 500 600 lira da aidat desen aylik en az 4000 lira ver bana diyor.

4-5 bin aylık taksit ödeme seviyeleri sanırım sünnet derisini az geçen seviye oluyor.
    Ya traşa kadar olan seviyeler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Son günlerde yeni bir emlakçı gurubu türedi..
    Eminevim, Finansevim,Morevim,Birevim,Kolayevim,gibi isimler altında...Anacadde üzeri, kalabalık semtlerde ,yoğun halde,farklı isimler altında,yeni yeni tabelalar.. Bu tür yerler hakkında ne düşüyorsunuz..??..
    Kimler bu işin organizatörü.??
    Yeni dolandırıcılık yöntemleri mi..??

5. Oturduğum sitede 2019/Eylül ayında fiyatlar 500 bin TL düzeyinde iken, kampanya sonrası hemen 700 bin TL seviyesine çekildi, emlakçıdaki bir daire 2 haftadır kapora alındı başlığıyla yayında duruyor. Bunu gören başka bir emlakçı hemen fiyatı 720 bine çekip bakın geçen hafta 715 bine ev satıldı diyor. Aradığımda ev sahibi ile karşılıklı görüştürmüyor. Fiyat teklifiniz nedir diyor. Teklifi beğenmezse daha fazlası teklif edildi zaten diyor. Bütün i.nelikler emlakçıda bitiyor...

6. Ev alma komşu al .

Bizim apartmanda komşu 90 yaşına geldi her sene üst komşusu yüzünden boya badana işi oluyor .

komşusu bir türlü tadilat yaptırmıyor aşağıya hep sızıyor her yerden .

Her sene 5-10 bin lik oluyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Geçen gün gördüm. Eminevim Yalova/Armutlu'da doğa içinde harika bir misafirhane yaptırmış. Beyin yıkama seansları burada yapılıyor anlaşılan. Şunuda belirteyim insanları dolandırması için bu sistemin paraları çiftlikbank gibi söğüşlemesine gerek yok. Katılım payı, bekleyen paranın işetilmesi, ayrılırken tazminat vs. derken zaten aşırı karlı bir sistem. Karlı olmasa mantar gibi bitivermezlerdi. Dini hasasiyetleri olan, iyi niyetli vatandaşlarımızı kullanan bir sistem gün geçmiyorki piyasaya sürülmesin.
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Son günlerde yeni bir emlakçı gurubu türedi..
    Eminevim, Finansevim,Morevim,Birevim,Kolayevim,gibi isimler altında...Anacadde üzeri, kalabalık semtlerde ,yoğun halde,farklı isimler altında,yeni yeni tabelalar.. Bu tür yerler hakkında ne düşüyorsunuz..??..
    Kimler bu işin organizatörü.??
    Yeni dolandırıcılık yöntemleri mi..??

8.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Geçen gün gördüm. Eminevim Yalova/Armutlu'da doğa içinde harika bir misafirhane yaptırmış. Beyin yıkama seansları burada yapılıyor anlaşılan. Şunuda belirteyim insanları dolandırması için bu sistemin paraları çiftlikbank gibi söğüşlemesine gerek yok. Katılım payı, bekleyen paranın işetilmesi, ayrılırken tazminat vs. derken zaten aşırı karlı bir sistem. Karlı olmasa mantar gibi bitivermezlerdi. Dini hasasiyetleri olan, iyi niyetli vatandaşlarımızı kullanan bir sistem gün geçmiyorki piyasaya sürülmesin.
    Benim enişte katilim payini 35binden 28 bine dustuler diye baliklama atladi.
    Faizsiz ev alacaklarya verdikleri 28bini gozleri gormedi.
    Biz daha cok besleriz suudileri ve burdaki din istismarcilarini.

Sayfa 558/1002 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •