Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 702/1002 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Senelerce Bodrum’da yazlık sahibi olmuş birisi olarak şu anki fiyat artışlarına baya şaşırıyorum.
    Yazlığın masrafı hiç bitmez. Her sene sitede bir yerde boru patlar, evler sıcaktan ve tuzlu sudan aşınır, bir yerde toprak desteği gerekir derken her sene 5-10 masraf çıkarır.
    Bir de akp sayesinde peydahlanan kanunsuzluklardan yaka silkersiniz. Mesela bizim kayaları taşları temizleyerek yoktan var ettiğimiz koyu doğulu bir mafyaya kiraladılar plajın en güzel yerinde denize giremez gürültüden uyuyamaz olduk. Yetmedi plajın diğer kısmına
    otel kondurdular, onlar da iskele yaptılar, bağladıkları tekneler pis suları olduğu gibi denize bırakıyorlar.

2. Şunu merak ediyorum. Kos veya Sakız gibi Yunan adalarında ev alabiliyor muyuz acaba. Adalar bomboş, şahane koylarda sezon zamanında bile 2-3 kişi oluyor, ne mafya ne birşey var. Oradan bir yazlık bir de tekne alsak, canımız Türk yemeği çektikçe bu tarafa gelip geri kaçsak şahane olur aslında.

3. Adalardan ev alamazsınız hatta Kavala kadar da alamazsanız .

Karşılıklı anlaşma yapılmış zamanında

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Alırsınız diye bir mesaj girmiştim. Yukarıdaki mesaja bakınca yeni birşey öğrenmiş oldum, alınamıyormuş.

Yunan Devleti stratejik bir hamle yapmış vakti zamanında. Kusura bakmayın, bilmiyordum.

Kismet Atina artık ve çevresi 😊

5. Kos yasak ama mikonos nakşa adaları serbest biraz fazla mazot yakar tekne.

YTD

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Buna göre emlak işletmelerinin 31 Ağustos 2020'ye kadar yetki belgelerini almaları gerekecek. Yetki belgesi olmayanlar ise emlakçılık yapamayacak.

Şimdiye kadar 3'te 1'i oranında başvuru yapılan belgenin yanı sıra m2, mezuniyet, 12 aya kadar çalışma şartı da aranacak.

Sahte ve yanıltıcı ilanlardan internet siteleri de sorumlu olacak. Birden fazla aynı ilanda sadece yetki alanın ilanı yayında kalacak.

Belgesiz kayıt dışı bu işi yapmaya devam edenlere ise 10 bin TL ve 10 katına kadar ceza gündeme gelebilecek.

https://finans.mynet.com/haber/detay...eliyor/401132/

Ne cezasi ya..! diyen olursa, aklinda olsun, para cikaracak her imkana saldiriyor bunlar.

Alıntı Originally Posted by M3RT85 Yazıyı Oku
    Alırsınız diye bir mesaj girmiştim. Yukarıdaki mesaja bakınca yeni birşey öğrenmiş oldum, alınamıyormuş.

Yunan Devleti stratejik bir hamle yapmış vakti zamanında. Kusura bakmayın, bilmiyordum.

Kismet Atina artık ve çevresi ��
    Herkes bizmi gelene ev arsa üstü vatandaşlık veriyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Malı mülkü bırakacak çoluğum çocuğum olsa, şu an altın satıp daire toplardım.
    3 kilo altın fiyatına aldığım daire 1 kilo altın fiyatına düştü.
    Öte yandan başka bir daireyi de almaktan son anda vaz geçerek altına çevirdiğim para, şu an birkaç daire alır.

Altın bazında daireler müthiş ucuz.

Yatırım tavsiyesi değil tabi ki, kendi bakış açım sadece.
    Belki dairelerin daha düşecek payı vardır, belki de yoktur. Dipleri ve tepeleri kimse tam bilemez.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Sayfa 702/1002 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •