Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 705/1002 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Herbokologlarla gereksiz tartışma.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Iyi bir anket yaptin herhalde.

Gayet kolay satiliyormus, biz Japonya'dami yasiyoruz ?

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Iyi bir anket yaptin herhalde.

Gayet kolay satiliyormus, biz Japonya'dami yasiyoruz ?
    ismi lazım değil bir banganın ykb si şakkk diye sattı geçende ... anlamadığın bilmediğin konuda çok fazla yorum yapıp çuvallıyorsun ... okuduğunu da anlamıyorsun ... ahmetg de gelir böyle bilmeden yorum yapar çuvallardı , yok birbirinizden farkınız... Ne yazmışım 1-1.5 milyon iskonto yap hemen satar nakte dönersin... neresi için demişim mandarin oriental bodrum için... orada her daim alıcı bulmakta zorlanmazsın , fazla satışta beklemez orası anormal fiyat çekmezsen .... kalkmış bir de bana o bölge pahalı , dalamandan falan bahsediyorsun ... ben diyorum tekrar ediyorum bilmediğin konuda yorum yapma... ben japon yakut üzümü diyorum, horoz karası üzüm ile mukayese edilir mi mesela aynı değerde mi ? bodrumda o bölgeye bakan ciddi emlakçıları ara bi sor bakalım ne diyecekler... önce bilgi sahibi ol sonra fikrin olsun ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    ismi lazım değil bir banganın ykb si şakkk diye sattı geçende ... anlamadığın bilmediğin konuda çok fazla yorum yapıp çuvallıyorsun ... okuduğunu da anlamıyorsun ... ahmetg de gelir böyle bilmeden yorum yapar çuvallardı , yok birbirinizden farkınız... Ne yazmışım 1-1.5 milyon iskonto yap hemen satar nakte dönersin... neresi için demişim bodrum mandarin oriental için... orada her daim alıcı bulmakta zorlanmazsın , fazla satışta beklemez orası anormal fiyat çekmezsen .... kalkmış bir de bana o bölge pahalı , dalamandan falan bahsediyorsun ... ben diyorum tekrar ediyorum bilmediğin konuda yorum yapma... ben japon yakut üzümü diyorum, horoz karası üzüm ile mukayese edilir mi mesela aynı değerde mi ? bodrumda o bölgeye bakan ciddi emlakçıları ara bi sor bakalım ne diyecekler... önce bilgi sahibi ol sonra fikrin olsun ...
    Valla benim 1.5 Milyon TL. iskonto yapip ev satacak degil arkadasim, tek bir tanidigim yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Valla benim 1.5 Milyon TL. iskonto yapip ev satacak degil arkadasim, tek bir tanidigim yok.
    O bolge pahali yazdigim yeri de gostersen.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    o zaman ne yorum yapıp beni eleştiriyorsun bilmediğin konuda ? fikir sahibi olduktan sonra sonuna kadar eleştirebilirsin ama önce bi fikir sahibi ol diyorum ... sonra istediğin kadar yazdıklarımı eleştir , saygı kuralları çerçevesine medeni bir bireye yakışacak üslupta... yeter ki bi araştır önce sorgula soruştur...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

6.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    o zaman ne yorum yapıp beni eleştiriyorsun bilmediğin konuda ? fikir sahibi olduktan sonra sonuna kadar eleştirebilirsin ama önce bi fikir sahibi ol diyorum ... sonra istediğin kadar yazdıklarımı eleştir , saygı kuralları çerçevesine medeni bir bireye yakışacak üslupta... yeter ki bi araştır önce sorgula soruştur...
    Pardon Sutbiyik, yazmam bir daha.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Pardon Sutbiyik, yazmam bir daha.
    Yalniz bu G.t Ahmet benzetmenden hoslanmadim.

Bundan boyle arkana dikkat et.

Ukala dumbelegi.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    O bolge cok pahalidir.

Mugla Dalaman bence en uygun kent.

Eger bir araciniz olacaksa, Gocek, Koycegiz, Fethiye icin tam bir hub.

Nufus 40.000, ve Hava-alani var.

Virusun hayatinizi tehdit etme riski oldukca dusuk.

Gida fiyatlari goreceli olarak hala cok uygun.

Iki Anadolu Lisesi, bir ozel kolej ve Universite var.

Narenciye bahceleri arasinda nefis bir cografya.

Salsala Plaji 18 km. ( bu plaji Dalaman Belediyesi yonetiyor, fiyatlar nefis.)

Nasil bir plajdir konusu anlatilmaz, anca yasanir.
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    O bolge pahali yazdigim yeri de gostersen.
    olur .... gözlüğümü de çıkarayım mı pala gibi ? lattenize ekstra fındık da ister misiniz ? concierge hizmetimiz başlamıştır ...

Sayfa 705/1002 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •