Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 756/1002 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. 400bin liraya istanbulda site içerisinde ev yok yemin ediyorum. Çoğu ahır yada para karşılığı bedenini kiralayan insanlarla dolu siteler. 400bin tl bukadarmı değersizleşti artık anlam veremiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Tolga Yazıyı Oku
    400bin liraya istanbulda site içerisinde ev yok yemin ediyorum. Çoğu ahır yada para karşılığı bedenini kiralayan insanlarla dolu siteler. 400bin tl bukadarmı değersizleşti artık anlam veremiyorum.
    Şu an site içi düzgün bir ev en düşük 1 milyon ve bence çok ucuz.
    Passatın 500 , golf un 350 , egeanın 200 olduğu bir ortamda ev fiyatlarının çok kısa zamanda ciddi artacağını düşünüyorum , özellikle istanbulda. Boş arsa yok, yeni inşaat yok. Olanlar hep kentsel dönüşüm. İnşaat şirketleri alt ve orta segmenti hedefleyen tek proje yapmıyor. Hep üst. Bu da özellikli nitelikli orta sınıfa hitap eden konutların fiyatlarının artması demek

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Passatın 500 , golf un 350 , egeanın 200 olduğu bir ortamda ev fiyatlarının çok kısa zamanda ciddi artacağını düşünüyorum , özellikle istanbulda. Boş arsa yok, yeni inşaat yok. Olanlar hep kentsel dönüşüm. İnşaat şirketleri alt ve orta segmenti hedefleyen tek proje yapmıyor. Hep üst. Bu da özellikli nitelikli orta sınıfa hitap eden konutların fiyatlarının artması demek
    Allah muhafaza şu doğu akdenizdeki kıvılcım bi ateşlenirse o evlere tek bir alıcı çıkmaz. Borsadan yabancıların son yıllardaki hızlı çıkışı acaba fiili bir savaşa gireceğiz öngörüsüne mi dayanıyor diye düşünüyorum zaman zaman.

Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Allah muhafaza şu doğu akdenizdeki kıvılcım bi ateşlenirse o evlere tek bir alıcı çıkmaz. Borsadan yabancıların son yıllardaki hızlı çıkışı acaba fiili bir savaşa gireceğiz öngörüsüne mi dayanıyor diye düşünüyorum zaman zaman.
    Doğu akdenizden savaş çıkmaz. Savaşa harcanacak paranın geri dönüşü yok.
    Şu anda gerilimi fırsat bilip silah satma peşindeler sonuçta adam aldığı ürünün fiyatına bile bakmıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Hocam onlarda fiyatmi. Yenmez içilmez altinin graminin 460 lira oldugu yerde başini sokacak 1+1 ev bile en az 1milyon olmasi lazim.
    1 aylik üfürükten alınterinin bile 5 gram altin ettigi yerde beton demir yıgini bu kadar ucuz olmamali.

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Burada park maverayı kötüleyen bir kaç tane *** vardı hala buralardadirlar büyük ihtimalle. Simdi Fiyatlarina bakınca yedi düveline sövesim geldi emlakçı tohumlarina

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarınızdan fiyat uçmuş gibi bir anlam çıkardım.
    Fiyata baktım 54 diyor. 2016 da 42 ile arz edildi. Yorum sizlerin

7.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Hocam onlarda fiyatmi. Yenmez içilmez altinin graminin 460 lira oldugu yerde başini sokacak 1+1 ev bile en az 1milyon olmasi lazim.
    1 aylik üfürükten alınterinin bile 5 gram altin ettigi yerde beton demir yıgini bu kadar ucuz olmamali.

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İlahi Zafer Bey,iyi güldüm sabah,sabah...güzel ironi...

8. 42 de alana yazık dedik yıllarca 30 larda süründü. Ben ederi 28 demiştim 32 düştüğünde ihtiyaci olan alsin dedim. Arkadaş hesap kitap bilmedigi için takılmıyorum.
     Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Yazdıklarınızdan fiyat uçmuş gibi bir anlam çıkardım.
    Fiyata baktım 54 diyor. 2016 da 42 ile arz edildi. Yorum sizlerin
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 756/1002 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •