Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
Multiple Choice Poll.
Sayfa 796/1002 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,361 - 6,368 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

2. Mart 2019 un haberi bu?

Alttaki link te Temmuz 2018 haberiymiş şimdi fark ettim Dalga mı geçiyorsunuz ?

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Mart 2019 un haberi bu?

Alttaki link te Temmuz 2018 haberiymiş şimdi fark ettim Dalga mı geçiyorsunuz ?
    Ne dalgasından bahsediyorsun ? Burada dalga geçmem için bir sebep söyle de ben de bileyim . Bu arada dalgayı burada değil denizde ara . Haa 1 sene öncesinin haberi haa 1 sene sonrasının haberi . Haaa 1000 adet eksik olmuş haa 1000 adet fazla olmuş . Sıralamada ne değişecek ?

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Buradan kirala. Ev 950 TL, aidat 300 TL.

GEÇMİŞTE ÇOK SENELER ÖNCE BU SİTE OLAYI milleti batıracak demiştim.

Şu anda oran 1/3. 1/2 den sonra fren patlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...92681192/detay
    innovia 2 fuhuş yuvasıdır. bunu civardaki herkes bilir . oturma odanda otururken birden yan daireden şak şak şak hadi pompala aslanımm la irkiliverirsiniz. başıma geldi oradan biliyorum. polis de ilgilenmiyor.

5. Bu sektör hakkında en ufak bilginiz yok.
    Büyük şehirlerde bahsettiğiniz evlerde hangi beyaz yakalı , alıp kalabilecek. En azından %10 bile geçmez.
    Muhtemelen arsa fiyatlarından, şuan beyaz yakanın gelir durumundan da haberiniz yok.
    Önerileriniz Türkiye gerçekleri ile alakası yok.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Sakın ha sakın almayın. Gidin az kenar semtte müstakil Bahçeli bir siteden ev alın. Kümeste artık kolay kolay kimse oturmayacak. Beyaz yakalılar en az %50 zamanını uzaktan çalışacak bundan sonra. Dünya her yerde iş yapma şekli değişti. Kenarda olsun ama müstakil bahçesi olsun, ha yine site olsun ama aidatı düşük olsun.

Ayağınız toprağa değmiyorsa o ev değildir, kümestir.

New York taki Rezidans Apartman ev fiyatları asla düşmez derlerdi. Son 50 senedir her sene artardı. İlk defa bu sene düştü!

Let the trend, be your friend!

Müstakil ev , sitede ya da mahalle ortamından alınan bir daire ile iş bitmiyor , sorunlar çözülmüyor maalesef ! Ev sahibi olmaktan ziyade eşiniz ve çocuklarınız ile bir ömür geçirebileceğiniz , sosyal aktivitenin iyi olduğu , boş zamanlarınızda dışarıya çıktığınızda güzel vakit geçirebileğiniz temiz ve nezih bir semt olmalı ! Siz yetişkinler hadi neyse de çocuklarınızı büyütebileğiniz , yetiştirebileceğiniz bir ortam olmalı !

Kısacası olaya sadece aidat , kira çarpanı , maddiyat gözüyle bakmak yanlış olur !

7.  Alıntı Originally Posted by parmenidesxenophanes Yazıyı Oku
    innovia 2 fuhuş yuvasıdır. bunu civardaki herkes bilir . oturma odanda otururken birden yan daireden şak şak şak hadi pompala aslanımm la irkiliverirsiniz. başıma geldi oradan biliyorum. polis de ilgilenmiyor.
    duvarda az bir boşluk bırakıp , ses emici malzeme ile kapatırsınız ... ses yalıtımı konusunda uzman firmalar çözer o işi.... darbe sesi ayrı yalıtım malzemesi ister titreşim sesi ayrı , insan müzik sesi ayrı ...firma ne gerekli ise o malzemelerle sesi önler...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

8. aslında en güzeli portatif yaşamak ... al bir karavan , çek arabanı istediğin yere ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 796/1002 İlkİlk ... 296696746786794795796797798806846896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •