Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 814/1002 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Uçakla seyahat ederken niraz bakınmakta fayda var. Turkiye sadece istanbul değil

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Uçakla seyahat ederken niraz bakınmakta fayda var. Turkiye sadece istanbul değil

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Birinci levent kardeşim guzel demişin
    Yahşı olmuş

Bursa yı tavsiye ederdim ama bazı semtler İstanbul hayli solladı.. Kümes mevzusuna gelince .. Bir dönüm bahçeli köy evinde bile yaşasan kümestesin unutma..Müstakil evde olanlar bilsin ki kargaşa ortamında çaresiz ilk onlar kalacak.. Apartman site türü yerlerde birlik olup korunulabilir ama müstakil evde hele de köydeysen... Savunmasız çaresiz saldırıya açıksın.. O yüzden olumlu bakalım olumlu olsun.. Bu ülke çok badireler atlatmış kadim ülke.. Anlamayanlar zaten testten geçemeyecek.. İnsan dünyada pozitif enerji yaymalı yoksa negatif enerji tonla mevcut.. Bknz youtube.

4.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Bursa yı tavsiye ederdim ama bazı semtler İstanbul hayli solladı.. Kümes mevzusuna gelince .. Bir dönüm bahçeli köy evinde bile yaşasan kümestesin unutma..Müstakil evde olanlar bilsin ki kargaşa ortamında çaresiz ilk onlar kalacak.. Apartman site türü yerlerde birlik olup korunulabilir ama müstakil evde hele de köydeysen... Savunmasız çaresiz saldırıya açıksın.. O yüzden olumlu bakalım olumlu olsun.. Bu ülke çok badireler atlatmış kadim ülke.. Anlamayanlar zaten testten geçemeyecek.. İnsan dünyada pozitif enerji yaymalı yoksa negatif enerji tonla mevcut.. Bknz youtube.
    Biraz acarmisıniz.
    Ben istanbulda müstakil evimdeyim diyelim.
    Kargaşa ortaminda ( bunuda biraz acarmisiniz. Nasil bi ortam olacak) bana ne olacakda , 15.katta oturana olmayacak.

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. kattaki demedim.. Çok katlıya bende karşıyım.. Nasıl bir ortam olacağını tahmin edemeyiz ancak müstakil eve beş eşkiya tiplinin girmesi siteye girmesinden kolay.. Güvenlikli site olayına da inanmıyorum ama komşuluk olan bir apartmanda iseniz daima bir whatsApp hattınız olmalı bizim gibi.. Sitemiz 52 daire ve herkes neredeyse aktif kullanıcı.. Bir elin nesi var iki elin sesi var demek istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    15. kattaki demedim.. Çok katlıya bende karşıyım.. Nasıl bir ortam olacağını tahmin edemeyiz ancak müstakil eve beş eşkiya tiplinin girmesi siteye girmesinden kolay.. Güvenlikli site olayına da inanmıyorum ama komşuluk olan bir apartmanda iseniz daima bir whatsApp hattınız olmalı bizim gibi.. Sitemiz 52 daire ve herkes neredeyse aktif kullanıcı.. Bir elin nesi var iki elin sesi var demek istedim.
    Her evin kendine özgü eksileri ve artıları vardır. Ama bu noktada apatman dairesini ( site icindede olsa) mustakil bir evden daha pozitif bulmak biraz zorlama gibi geliyor bana.
    Müstakil evin olsun,derdin güvenlik olsun, bu zamanda o işi çözmek cok kolay. Eski zaman yontemlerini dahil etmiyorum bile

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Hahahahaahahah millet kafayı yemiş. Yok kooperatif sikahlı kuvvetleri anasını satayım.

Beton sahibindeki irrasyonelitenin zaten farkındaydık da.

Bu ne yav hahahahahahahah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Evet Bursa'da yeni yapılan evler güzel , Mudanya ve İzmir yolu tarafında (Nilüfer ilçesi) özellikle.
    Konum olarak harika bi yerde olsa dahi üzerine para verseler oturmayacağım şehirlerden (Not bursalıyım) Doğudan aşırı yabancı göçü alması , kötü şehirleşme, sınırlı iş olanakları, muhafazakar olması büyük etken.
    İstanbul'un tek alternatifi "bana göre" İzmir olur diyorum.
    Gayrimenkul alacağım il/ilçe için ilk kriterim : son seçimdeki oy durumuna bakarım.
    Syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 814/1002 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •