Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 960/1002 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Özelden yazın. Benimde teorilerim var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Özelden yazışmayın hocam, bize de yazın biz de nasiplenelim, ilginç konular bunlar...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Özelden yazışmayın hocam, bize de yazın biz de nasiplenelim, ilginç konular bunlar...
    Aynen. Bizde göreliim. Ya da kuralım bir anlık mesajlaşma grubu
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Arkadaşlar konu bugünkü teknoloji ile aya gidip,orada yürüyüş yapıp taş falan toplayıp dönülebilir mi.Aranızda mühendis arkadaşlar vardır bu sizce mümkün mü.Mümkünse 50 yıldır neden yapılmıyor

şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar konu bugünkü teknoloji ile aya gidip,orada yürüyüş yapıp taş falan toplayıp dönülebilir mi.Aranızda mühendis arkadaşlar vardır bu sizce mümkün mü.Mümkünse 50 yıldır neden yapılmıyor
    Bugün yapılır diye düşünüyorum. O gün için soru işaretlerim var. Belgesel kanalında program vardı. Aya gitmenin aşamaları
    Dünyadan ayrılma
    Dünyaya geri gelme
    Canlı ile ayrılma
    Canlı ile geri dönme
    İnsanla ayrılma
    İnsanla geri dönme
    İnsanla uzayda vakit geçirip dönme
    Uzayda kenetlenme ve ayrılma
    Dünyanın etrafında dönen ay’a ulaşma
    Aya iniş
    Aydan ayrılma

Bütün bu aşamaları geçtikten sonra aya ulaşıp dönmeniz mümkün.

Ayrıca bonus uzay kıyafeti tasarımı.

O egeli ben değilim

E neden 50 yıldır yeni bir seyahat denenmiyor,planlanmıyor.O zamanlarda amerika ile rusya bu konuda yarışıyordu.Hatta ilk uzaya giden kozmonot yuri gagarin.Amerikanın bu aya seyahat başarısından sonra bu yarış bitti,nasıl olduysa ne amerika ne rusya bu başarının bırakın ötesine geçmek yanına bile yaklaşamadı.Öyle ki 50 yıl sonra aya bugün gidebilirler mi diye soruyorum bakın okuyanlardan hiçbiri elbet gidilir 50 yıl önceki iş şimdi yapılamaz mı bu nasıl soru diye cevaplamıyor.Garip değil mi.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    E neden 50 yıldır yeni bir seyahat denenmiyor,planlanmıyor.O zamanlarda amerika ile rusya bu konuda yarışıyordu.Hatta ilk uzaya giden kozmonot yuri gagarin.Amerikanın bu aya seyahat başarısından sonra bu yarış bitti,nasıl olduysa ne amerika ne rusya bu başarının bırakın ötesine geçmek yanına bile yaklaşamadı.Öyle ki 50 yıl sonra aya bugün gidebilirler mi diye soruyorum bakın okuyanlardan hiçbiri elbet gidilir 50 yıl önceki iş şimdi yapılamaz mı bu nasıl soru diye cevaplamıyor.Garip değil mi.
    Hocam yapılabiliyor olması sürekli yapılmasını gerektirmiyor. Apollo projesiyle sadece nasa bile defalarca gitti ve döndü aya. Apollo 13’te bile halkın ilgisini çekmez olmuştu ay seyahatlari. Ayrıca apollo projeleri araştırma görevlerini de başarıyla tamamladılar bildiğim kadarıyla.

Aya ulaşma ve insanlı seyahat bir checkpoint’ti ve aşıldı. Artık aya düzenli sefer yapılacaksa teknoloji yettiği anda ay madenciliği için yapılır.

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Hocam yapılabiliyor olması sürekli yapılmasını gerektirmiyor. Apollo projesiyle sadece nasa bile defalarca gitti ve döndü aya. Apollo 13’te bile halkın ilgisini çekmez olmuştu ay seyahatlari. Ayrıca apollo projeleri araştırma görevlerini de başarıyla tamamladılar bildiğim kadarıyla.

Aya ulaşma ve insanlı seyahat bir checkpoint’ti ve aşıldı. Artık aya düzenli sefer yapılacaksa teknoloji yettiği anda ay madenciliği için yapılır.

Valla 1972 deki seyahatin çakma olduğuna dair onlarca video belgesel izledim,isteyen araştırsın.Her konuda teknoloji nerden nereye geldi ,aya seyahat konusunda 1972 de nirvanaya varıldı,tekrarına gerek yok deniyor da ben pek o konuya inanamıyorum.Bu kadar imkanlar arttı 1972 de cep telefonu yoktu,tüplü tv ler vardı,ultrason bile ilkeldi,bilgisayarlar malum bir odayı kaplıyordu adam gibi bir bilgisayar ,o zamanın imkanları ile aya insanlı gidilebildi,şimdi gerek yok deniyor ne diyelim kimbilir belki de öyledir.

8. İzleyin arkadaşım. Çok kısa ispat.

https://www.bitchute.com/video/HmEBVyJajosx/

Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku

Sayfa 960/1002 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •