Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 98/1002 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 777 - 784 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by emir2005 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben gurbet ciyim kisa bir süre önce bir daire aldim, binada 1 yönetici var, aidat 50tl ben toptan 1 yıllık ödedim yazin. ben orada iken vir toplantı yapıldı 20 dairelik binadan toplam 6 kisi katıldıki bu şimdiye kadar katilan en cok kisi imis. birde bir kapıcı dairesi var bütün binaya ait orasi kiraya verilince o kirada aidata gidiyor. 7 yıldır ayni kisi yönetici, adam hic kimseye hesap vermiyor, bina bakımsız, sadece temizlik yapılıyor, bende toplantida paranın nereye kesildiğini sordum, verebildiği gider kalemleri temizlik 400tl elektirik 180tl asansör aylik bakim 80 tl gerisi ekstra ariza filan olursa onlara gidiyor. 7 yıldır kasada tek kuruş para yok, asansör icin belediyeden tuv alınmamış, garaj kapısı çalışmıyor vs. bir ton tartışmanin sonunda durum şuna geldi, binada kimse yöneticilik yapmak istemiyor, bu adamda bu işten maddi menfaat sağladığı icin yapıyor, ve bir şikayet olunca yapmiyorum o zaman alın yapın diyor, sonra millet lütfen yap diye yalvarıyor. gene bu adama kaldi bu iş, gene herkesi kazikliyor ve herkeste durumdan memnun. adam yıllardır çoğunluk tarafindan secilmiyor hatta yillik toplantı yada seçim dahi yapılmıyor. aşağıdaki daireyi kiraya veriyor sonra kalan öğrenciler para ödemediler kaçtılar diyor ( tabi inanırsan). ben bu kazık düzenini nasıl bozarim? bu işi bir firmaya verelim diye teklif ettim ama aidat artar diye kimse orali olmadı. binanın bahçesi leş gibi, elektirik panosuna sanki bomba atılmış, herkes bir parmak sokmuş darma duman. kimsenin umursadigi yok. bende zaten yılda 1 bilemedin 2 ay kalıyorum orada, ne yapacağım bilmiyorum.

Gesendet von meinem SM-A750FN mit Tapatalk
    Abi niye aldın?

Şimdi yapabileceğin malesef tek şey kendin yönetimi üstüne almak onu da yapamıyorsun burada olmadığın için. Tek apartmanın yönetimiyle şirket filan uğraşmaz. Senin gibi bu olaylara sinir olup da o apartmanda oturan başka birisini bulup yönetici yapman lazım...

Devlerin betoncusu 500 milyon borçla battı
    İnşaat sektöründeki varlığı yarım asrı bulan Destebaşı AŞ için iflas kararı verildi.
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...a-batti/224602

İyi dayanmış son kaçınılmazsa ZEVK almaya bakacaksın. Dememiş olsak , bugünleri yıllar öncesinden söylememiş olsak şimdi konuşma hakkımız olmayacaktı. Beter olmadan yeter olmaz , bunlar yıkılan binanın çatırtıları, umutabi tekrar dan uyarmış olsun, sakın ola faizler düştü aman hemen kredi alıp yada eldeki parayla betona gömülelim diye kaşınmayın, 2020 çok sıcak geçecek .

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Devlerin betoncusu 500 milyon borçla battı
    İnşaat sektöründeki varlığı yarım asrı bulan Destebaşı AŞ için iflas kararı verildi.
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...a-batti/224602

İyi dayanmış son kaçınılmazsa ZEVK almaya bakacaksın. Dememiş olsak , bugünleri yıllar öncesinden söylememiş olsak şimdi konuşma hakkımız olmayacaktı. Beter olmadan yeter olmaz , bunlar yıkılan binanın çatırtıları, umutabi tekrar dan uyarmış olsun, sakın ola faizler düştü aman hemen kredi alıp yada eldeki parayla betona gömülelim diye kaşınmayın, 2020 çok sıcak geçecek .
    Winter is coming.

Tehdidin altından ``Mall of`` çıktı!
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...f-cikti/224589

Görüyorsunuz dimi DEVLETİ kimler ele geçirmiş ! Talan ile insanların malına el koymuşlar bunlar 9 aşındaki kıza tecavüz etmek caizdir diyen ... lerin aynısı ama suç hırsızda uğursuzda değil bunları 17 yıldır iktidar yapan güruhta o yüzden acınacak durum yok beter olmadan yeter olmaz.

5. 02 Eylül Pazartesi 10:14 YATIRIMLAR 2019 2. ÇEYREKTE %22,8 DARALDI, ÖNCEKİ %12,4 DARALMA

02 Eylül Pazartesi 10:11 İNŞAAT SEKTÖRÜ 2019 2. ÇEYREKTE %12,7 DARALDI, ÖNCEKİ %9,3 DARALMA

02 Eylül Pazartesi 10:10 HANEHALKI TÜKETİM HARCAMALARI 2019 2. ÇEYREKTE %1,1 DARALDI, ÖNCEKİ %4,8 DARALMA

Eee umutabi park Mavera hakkında birkaç kelam et bakalım dinleyelim engin goruslerini

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi niye aldın?

Şimdi yapabileceğin malesef tek şey kendin yönetimi üstüne almak onu da yapamıyorsun burada olmadığın için. Tek apartmanın yönetimiyle şirket filan uğraşmaz. Senin gibi bu olaylara sinir olup da o apartmanda oturan başka birisini bulup yönetici yapman lazım...
    Bence satıp parasını yesin.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi niye aldın?

Bence satıp parasını yesin.

Sayfa 98/1002 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •