Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 515/1002 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Merhaba ,
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...71193529/detay

Bu ilanda satılan nedir? arsa işinden hiç anlamıyorum. Bilgi sahibi bir kimse hayrına iki satır anlatı verirse müteşekkir olurum.

2.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Merhaba ,
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...71193529/detay

Bu ilanda satılan nedir? arsa işinden hiç anlamıyorum. Bilgi sahibi bir kimse hayrına iki satır anlatı verirse müteşekkir olurum.
    Merhabalar....8 parselli arsayı kat karşılığı vermek istiyorlar,hesaplamışlar,64 daie 4 blok oluyormuş muhtemel en az 8 en çok 32 daire üzerinden inşaat yapmak isteyen kişilerle pazarlık yapıp sözleşmeyle arsayı verecekler...

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Merhabalar....8 parselli arsayı kat karşılığı vermek istiyorlar,hesaplamışlar,64 daie 4 blok oluyormuş muhtemel en az 8 en çok 32 daire üzerinden inşaat yapmak isteyen kişilerle pazarlık yapıp sözleşmeyle arsayı verecekler...
    site demıs parkıydı otoparkı ıdı...ev yapmaya gelınce yuzde yuz kullan .evıde dayarsın yola 3 karısda kaldırıp yap oo ne ala

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Favoriye ekledigim bir ilan.

İsin ilginci bu ev satıldı bugün, sacma sapan bir piyasa ve fiyatlama akil alir gibi degil, insanlar deli gibi ev aliyor, benim is yerinden bir arkadas 320 bin istenen ev icin pazarliga gidiyor ve ayni ev icin 450 bin istenince geri dönüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    İsin ilginci bu ev satıldı bugün, sacma sapan bir piyasa ve fiyatlama akil alir gibi degil, insanlar deli gibi ev aliyor, benim is yerinden bir arkadas 320 bin istenen ev icin pazarliga gidiyor ve ayni ev icin 450 bin istenince geri dönüyor.
    Geçtiğimiz hafta kuveyt türk 0.76 orandan konut kredisi verirken bir şey yoktu bu hafta kamu bankaları ikinci elde 0.74 dedi piyasa karıştı.Düşünün türk milletinin betona ne kadar sevdalı olduğunu.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. %8 faiz kazancı yüzünden anlaştığım eve %25 kitliyor düşünebiliyor musunuz? Burada ahlak dürüstlük kalmamış. Bir gün tavan bir gün taban giden hisselerden alırım böyle insanlardan ev almam. Yazıklar olsun en son arkadaşlarla kendimiz yapacağız müstakil bir site o olacak.

7. Faizler düştü diye ev alınır mı?

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    %8 faiz kazancı yüzünden anlaştığım eve %25 kitliyor düşünebiliyor musunuz? Burada ahlak dürüstlük kalmamış. Bir gün tavan bir gün taban giden hisselerden alırım böyle insanlardan ev almam. Yazıklar olsun en son arkadaşlarla kendimiz yapacağız müstakil bir site o olacak.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    evin kactan satildigini biliyormusun?

Sayfa 515/1002 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •