Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 353/1002 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Nesi büyük proje...Büyük proje dediğin Suriyelileri evlerine göndermektir...Ekonomiyi düzeltmek, işsizliği azalmaktır...Hukuk ve adaleti temin etmektir, ayaklar altına almamaktır...Doğaya saygılı olmaktır...Eğitimi ayağa kaldırmaktır...Kadına, çocuğa tecavüzü önlemek, hayvanları korumaktır...TARİKATLARI önlemek, kapatmaktır...Peşkeş yapmamak ve engellemektir...Fabrika ve üretime önem vermektir...

Benim büyük proje dediklerim bunlar...

Gerisi safsata...

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by zubizaretta Yazıyı Oku
    10 sene sonra belki yerli otonuzla kanal istanbulda bir gezintiye cıkmış olursunuz beyfendi , büyük konuşmayın
    Bu forumda masal dinleyecek yaşta birini bulamazsın.

Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Bu forumda masal dinleyecek yaşta birini bulamazsın.

Çıkar belki ya

5. bu yerli oto konusunda konuşulacak çok şey var ama benim çok basit bir sorum olacak.

diyelim ki bir şekilde üretim oldu, bizim devlet yetkililerimiz itibarlarından tasarruf edip yerli otoya binecekler mi.

Audi nin yanına passat çekmekten utanan insanlardan bahsediyoruz sonuçta.

togg un itibari passat ın altında mı olacak üstünde mi?

ülkesini biraz seven, bakın çok demiyorum, biraz seven birisi bile bu kanal istanbul un nasıl istanbula ihanet projesi olduğunu çok iyi görür.. kanal istanbul tamamen emlak ve rant projesidir.. şeytani bir söylemle "güvenlik" için yapıyoruz demişler ancak net biçimde artık ortaya çıkıyor ki plan tamamen bir emlak projesi..

en büyük sakıncası milli güvenliktir.. zira zaten 20 milyon olan nufus 25 milyon mertebesine çıkacak ve sürekli yeni imar düzenlemeleri ile nufus arttırılacaktır.. ülke nufusunun %25 ini tek bir şehire toplamak bunu teşvik edici politikalar aptalca politikalardır.. doğal afet veya savaş gibi olasılıklardan dolayı tam aksinin teşvik edilmesi gerekirdi, yani istanbul un nufusunun anadoluya tersine göç ile azaltılması..

diğer yandan.. göllerin yeşil alanların yok edilmesi ikinci sakıncadır..

trafik yogunluğu.. milli bütçenin iflas etmesi.. veya vergilerin aşırı arttırılması.. bunlarda önemli elbet..

her açıdan aptalca bir proje.. bu kadar ısrar edilmesi ve yıllardır sinsice hazırlıkların devam etmesi (arap ülkelerinde reklamlar, fransa ve diğer ülkelerden proje desteği vb) ancak birilerine söz verilmesi ile açıklanabilir.. ya amerikaya ya da katara.. veya ikisine birden..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7.  Alıntı Originally Posted by zubizaretta Yazıyı Oku
    istnabulun nufusunun %90 ı istanbul il sınırlarının %15-20 si icinde ,, bu bakımdan dogru buluyorum ,

Ama şöyle bir sey dusunuyorum , yapılırsa ya cok güzel yapılması gerek yada hic başlanmaması gerek .

Herseyin cok iyi planlanması gerekli diye düşünüyorum .

Cünkü yıllarca zaman ve para harcanacak ,

Bogaz trafigi ile ilgili argumanları yetersiz buluyorum i Bogazda evet kazalar oluyor ama cok sıklıkla değil.

Projeye karşı değilim ama bir an önce başlasında demiyorum , çünkü dedgim gibi ya her şey planlanıp dort dortlk yapılmalı yada hic başlanmamalı.
    Su ilk paragraftaki cumlemsi bir sey var. Ben orada takili kaldim devamina geçemedim.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Su ilk paragraftaki cumlemsi bir sey var. Ben orada takili kaldim devamina geçemedim.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Herkes gececek diye bir sey yok , kimileri bir yerlede takılı kalır . ama üzülme takılmadığın paragraflarde elbet vardır .Mesela bana cevap yazanların paragraflarına bakabilirsin , hic takılmadan devam edebilirsin .

İstanbul u yanlış yazmışım kastettiğiniz oysa

Sayfa 353/1002 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •