Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 128/1002 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Arapların olduğu yerde fiyatlar artar ama yaşam kalitesi düşer, bunu özellikle turizmciler iyi bilir.
    Kimse şimdi kalkıp da "vay ırkçılık yapıyor" demesin.
    Araplarla yaşam tarzı açısından aramızdaki farklardan bahsediyorum sadece.

Adamların konuşması bile bağırarak. Gece yarısı bağıra bağıra konuşurlar, uyuyamazsın.
    Gündüz çoluğunu çocuğunu salar ortaya, hiç bakmaz. Çocuklar ortalığı biribirine katar.
    Bazen tarabya otelinin önünde balık tutuyorum. Otelden sahile inen tipler ne iğneden çekiniyor, ne laftan anlıyor.
    Bir sürü boş bank varken gelip çantalarımın üstüne oturanlar mı dersin, koskoca boş alanda kör gibi oltanın üzerine basıp iğnelere dolananlar mı dersin.
    Zengini ve eğitimlisi böyleyse, cahiliyle Allah karşılaştırmasın beni.

Tekrar belirteyim, ırkçılık değil bu. Türklerde de böyle tipler zaman zaman çıkar. Aynı şeyi kendi kardeşim yapsa onu da eleştiririm. Bu kadar rahatlık olmaz arkadaş.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

2. herkesin tercihi farklı olabilir ama sitede yoğun arap olması benim açımdan ciddi bir eksi puana sebep olacaktır.

temel sebepleri bu tiplerin genelde toplu yaşama kültüründen bi haber olmaları ve paraları var diye birçok şeyi yapma hakkını kendilerinde görmeleri ve bulundukların yerin kültürüne uyum sağlama dertlerinin olmaması geliyor.

https://www.sikayetvar.com/ihlas-yap...lar-cok-yuksek

üstteki linki okursanız kısaca araplar aidat ne olursa olsun ödüyorlar yönetim bizi sallamıyor demiş

ırkçılık muhabbetine çok girmiyorum birkaç sene içinde tüm ülke ultra ırkçı olacak zaten.

3.  Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    herkesin tercihi farklı olabilir ama sitede yoğun arap olması benim açımdan ciddi bir eksi puana sebep olacaktır.

temel sebepleri bu tiplerin genelde toplu yaşama kültüründen bi haber olmaları ve paraları var diye birçok şeyi yapma hakkını kendilerinde görmeleri ve bulundukların yerin kültürüne uyum sağlama dertlerinin olmaması geliyor.

https://www.sikayetvar.com/ihlas-yap...lar-cok-yuksek

üstteki linki okursanız kısaca araplar aidat ne olursa olsun ödüyorlar yönetim bizi sallamıyor demiş

ırkçılık muhabbetine çok girmiyorum birkaç sene içinde tüm ülke ultra ırkçı olacak zaten.
    sitede oturup onun bunun ırkı ne olursa olsun onun bunun kural tanımaz hareketlerini mi çekeceğim. geçen birisi sitede olay çıkardı. kadının biriyle evlenmiş gelmiş hıyarın birisi. içmiş Tır ile siteye girmeye çalışmş. 2 saat sonra gelmiş bira şişesi ve çekiçle güvenliğin camlarını indirmiş. 10 yıldır ilk kez böyle bir olay oldu herkes indi. yakaladılar adamı güvenlik vurmayın dedi tuttu polis çağırdı geldi götürdüler ertesi sabah gelmiş güvenliğe günaydın deyip geçmiş. dedim bir daha yapsın dayağı yer bu sefer. nasılsa cezası yaptırımı yok. sitede oturmuş 25 yıllık site. yani güvenlik olsun diğer personeller olsun gayet iyiler. ama bazen işte kılçıklar çıkıyor bu tip olaylar sürekli olsa insanlar oradan ev almaz. satıp kaçmak isteyen çoğalır.

4. Bu site Esenler, Güngören, Bağcılar, Sultanbeyli, Sultangazi, Kayabaşı da filan mı ?

Oralarda cumhur birbirini balta, pala, bıçak, silahla kovalıyor, sokak ortasında kesip vuruyorlar da...

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bu site Esenler, Güngören, Bağcılar, Sultanbeyli, Sultangazi, Kayabaşı da filan mı ?

Oralarda cumhur birbirini balta, pala, bıçak, silahla kovalıyor, sokak ortasında kesip vuruyorlar da...
    yok çekmeköyde. ilk kez olay oldu 10 yılda gördüğüm. normalde sakin ve insanları iyidir.

6.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    yok çekmeköyde. ilk kez olay oldu 10 yılda gördüğüm. normalde sakin ve insanları iyidir.
    Bizim site değil

Bu arada arada bir her yerde olur...yılda 1-2.

Çok sorunlu insan var, bir sürüsü de ilaçlarla idare ediyor..umarım bu günleri aramayız.

15 yıldır oturduğum sitede 1-2 ufak tartışma dışında bir olay yaşamadım...kapı komşularımla sıfır sorun. Valla bu devirde ne kadar şükretsem az,

7.  Alıntı Originally Posted by Wardo Yazıyı Oku
    Yazıyı abone olmadan nerden okuyabiliriz?
    üstat abone olmaya gerek yok
    en azından ben değilim ve okuyorum

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 128/1002 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •