Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 550/1002 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Bugün bir videoda seyrettim efsanevi FED başkanı Alan Greenspean FED başkanlığından önce özel sektörde çalışıyormuş.En son JP morgan da çalışmış.Bir bakmış banka yıllarca arka arkaya döviz trade işlemlerinden kar ediyor aklı ermemiş.Sonunda dayanamayıp sormuş kimse bu işlerde devamlı yüksek kar edemez siz bunu nasıl başarıyorsunuz diye.Gelen cevap piyasayı zaten biz belirliyoruz)))))) O yüzden bizim analizler falan boş birileri ne düşünüyor ne yapıyor onları anlamak ve takip etmek lazım.O birileri ne derse o .Bu hissede de böyle ,dövizde de,altında da ,emlakta da.

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O yüzden bizim analizler falan boş birileri ne düşünüyor ne yapıyor onları anlamak ve takip etmek lazım.O birileri ne derse o .Bu hissede de böyle ,dövizde de,altında da ,emlakta da.
    Aynen katiliyorum Hocam.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Aynen katiliyorum Hocam.
    Ve bunlarin icinde en tehlikeli oyun da Altin'da oynaniyor.

1999'da, ons fiyati 280 dolara dusmustu, ben bunun arz ve talebe gore dustugune inanmiyorum.

4. Şu kredi işi canımıza okudu. Tam ev alma arefesinde fiyatlar uçtu..ah şu kadınlar! Evde gergin bir bekleyiş var.

5.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Şu kredi işi canımıza okudu. Tam ev alma arefesinde fiyatlar uçtu..ah şu kadınlar! Evde gergin bir bekleyiş var.
    Sn. lunatic,

Konuyu kadınlara nasıl bağladınız
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. lunatic,

Evi aldıran yengedir büyük ihtimal

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. lunatic,

😀
    Yaw hanım geçen seneden beri yeni ev diye tutturdu. Kendimi psikolojik olarak hazırlayıp niyetlendim tam, üstüne covid geldi hapsolduk, şimdi de bu ucuz kredi sebebiyle %20 artmış fiyat. Hanım “hep bahane buluyon” modunda. E bu bahane mi şimdi? Hayat zor valla. Hanıma kalsa fiyatına bakmadan alır.

8.  Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    ��
    Yaw hanım geçen seneden beri yeni ev diye tutturdu. Kendimi psikolojik olarak hazırlayıp niyetlendim tam, üstüne covid geldi hapsolduk, şimdi de bu ucuz kredi sebebiyle %20 artmış fiyat. Hanım “hep bahane buluyon†modunda. E bu bahane mi şimdi? Hayat zor valla. Hanıma kalsa fiyatına bakmadan alır.
    Anlıyorum.
    Bugün alınan tüm konutlar 10 yıl sonraki Türk Lirası fiyatına göre ucuza alınmıştır Bu mantık ile fiyata bakmadan alınabilir ve alınıyor. Ancak şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım tartışmak şart. Tabii yatırım için ev baktığınız varsayımı altında bu görüşleri sunuyorum.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 550/1002 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •