Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
Multiple Choice Poll.
Sayfa 641/1002 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Başka ülkeler bu parayı bedava dağıtıyor. En azından bizimkiler bedava dağıtmıyor. Bedava olsaydı o zaman tam Ahmet'in yükü Mehmet'e yüklenmiş olurdu.
    Hocam *bedava demek* : Verdigin krediyi geriye faizsiz de olsa alabileceksin demektir...

Bizimkiler hibe gibi dagitiyor. Geri gelmezse görev zarari yaz, yeni icat vergilerle kapat.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bu kış önemli. Nakitte kalmak iyidir iyi sonuçta salgında beton yenilmiyor.

Hele influenza'nın eski bir türü mutasyona uğrayıp salgın yaratma ihtimali artmış iken ve sars cov 2 yoluna devam ediyor iken.

Ytd.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Ahmetg Guest
    Gecmiste kuzey ve guney kutbundaki buzlar eridiginde denizler 3 metre yukselmis

Ev alirken denize seviyesinden en az 5-10 metre yukarida olmasina dikkat edin. Ozellikle denize nazir dolgu uzerine yapilmis evlerden tamamen uzak durun.

https://phys.org/news/2020-02-ancien...metersand.html

Ahmetg Guest
    Denizin dibinde yazlik ev falan almayin

Ege kıyıları için tsunami uyarısı

https://www.birgun.net/haber/ege-kiy...uyarisi-306467

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Denizin dibinde yazlik ev falan almayin

Ege kıyıları için tsunami uyarısı

https://www.birgun.net/haber/ege-kiy...uyarisi-306467
    Boşuna uğraşma,hiç kimse böyle haberlere kanıp deniz kıyısındaki evi sana 3.30 paraya bırakmaz...

6. Bizim başlık boş kaldığına göre iki seçenek var,1-tüm gayrimenkul ahalisi yazlıklara gitti...2-bu furyada ilk alanlar aldı evlerini sona kalanlar erketeye yatıp bekliyor,ev fiyatlarının mantıklı seviyelere inmesini...

7. Artık ev fiyatları mantıklı bir seviyeye inmeyecek, tl değer kaybedip evler artmadığı zaman ev fiyatları mantıklı olmuş olacak. Enflasyon dünyasına hoş geldiniz, şu an bu kredilerle şişmiş fiyatta alan bile çöp olan bir şeyi çekip karşılığında tapu aldığı için bence kazanacak. Ben borsada değerlendiririm için son anda bozuldu pazarlığım almadım fırsat kolluyorum ama düşer diye değil yani güzel bir şey denk gelir diye
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bizim başlık boş kaldığına göre iki seçenek var,1-tüm gayrimenkul ahalisi yazlıklara gitti...2-bu furyada ilk alanlar aldı evlerini sona kalanlar erketeye yatıp bekliyor,ev fiyatlarının mantıklı seviyelere inmesini...

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Artık ev fiyatları mantıklı bir seviyeye inmeyecek, tl değer kaybedip evler artmadığı zaman ev fiyatları mantıklı olmuş olacak. Enflasyon dünyasına hoş geldiniz, şu an bu kredilerle şişmiş fiyatta alan bile çöp olan bir şeyi çekip karşılığında tapu aldığı için bence kazanacak. Ben borsada değerlendiririm için son anda bozuldu pazarlığım almadım fırsat kolluyorum ama düşer diye değil yani güzel bir şey denk gelir diye
    Hocam hangi senedi aldın, söyle bari ben seni takip edeyim. THY, Tüpraş ve Arçelik te full portföy bekliyorum. Ama hala pandemi öncesine bile dönemedi, zararda bekliyoruz. Bi de ev ve araba fiyatları arttı. Bi ben kazanamadım sanırım. Herkes parasını ikiye üçe katlamış.

Sayfa 641/1002 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •