Anket Sonuçlarýný Gör: þu anda ev almak ne kadar doðru bir yatýrým mý.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsýnýz
  • Balon patladý, nakitte fýrsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatýrým yapmak mantýklý

18 12.41%
  • Faizler inerse, þimdi almak mantýklý deðil

12 8.28%
  • Faizler iniþe geçince alacaðým, þimdi kiracýlýk daha karlý

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iþ'de yok

18 12.41%
  • Dünya malý dünyada kalsýn, ben ahirete yatýrým yapýyorum kardeþim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 330/1002 ÝlkÝlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,633 - 2,640 arasý.

Konu: þu anda ev almak ne kadar doðru bir yatýrým

1. Emlaktaki fiyat artýþlarý hep suni...eskiden 1+1 daireden 200 bin tl kazanan müteahhit bu devirde 50 bin kazanacak artýk...kendi karlarýndan kýssýnlar...tulumbada su bitti herkes farkýnda olsun...

*albayrak: Kamu bankalarý sýfýr konutta faizi %0,79'a indiriyor-apara

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardýr. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. En güzeli begendiðin evi fovoriye eklemek yerine tarayýcýdan yer imi býrakmak. Ne kadar çok favari o kadar çok fiyat artýþý

Mi 9T Pro cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Çin’in Uygur Bolgesi’nin Hotan, Kaþgar ve Aksu kentlerinde uretilen 984 ton ceviz Turkiye’ye geliyor. Yeni parti ceviz yuklu tren ise ocak sonu geliyor. Ýlk parti, Cin’in bir defada sevkettigi en buyuk miktarli ceviz ihracati anlamina geliyor.

Bu aptal AQP liler yine oyuna gelmisler.

Alýntý Originally Posted by sadecegrafik Yazýyý Oku
    Tekstil, Kimya ve Otomotiv sektörü her geçen gün küçülecek. Avrupaya ÇÝN de üretilen ürünler hýzlý trenle kýsa sürede sevkedilecek. Biz de bu arada alt kademe operasyonel hizmet sektörü dýþýndaki alanlarda var olamacaðýz.

Çocuklarýmýz ÇÝN lilerin ayak iþlerini yapacaklar bundan sonra. Üretim sektörümüz tamamen çökecek!

Rotschild lerin bir kuþak bir yol projesi AQP sayesinde yolunda gidiyor ve sorunsuz devam ediyor. Rotschild lerin tek dünya devletine giden adýmlarýn birisi daha tamamlanmýþ oluyor. Matrix filmine adým adým yaklaþýyoruz.

Flaþ!.. Üçüncü Köprü satýlýyor

Çin li konsorsiyum Üçüncü Köprü ile Avrasya Otoyol þirketlerinin yüzde 51’ini alacak. Öte yandan Ýtalyan Astaldi, Üçüncü Boðaz Köprüsü ve Marmara Otoyolu’ndaki hisselerinin IC Ýçtaþ Ýnþaat’a devri için Rekabet Kurulu’na baþvuru yaptý. Kaynak:

https://www.abcgazetesi.com/flas-ucu...atiliyor-66087

Çin den Avrupa ya giden ilk yük treni Kapýkule de

5. NetFlix ve Disney filmleri seyreden çocuklardaki dönüþüme bir örnek. Angelina Joli nin kýzý Shiloh neye dönüþtü? Kýz mi Erkek mi yoksa her ikisi de mi?

Aptal AQP lilerin LGBT yi desteklemesine inanamýyorum.

6. LGBT hareketi tum dunyada devam ediyor. Ileride cocuklarin cogu cinsiyetsiz olacak. Cocuklarinizin torunlarinizin Lezbiyen, Gay, veya Tansgender olmasini engellemek kolay olmayacak!

Transgender man gives birth to non-binary partner's baby with female sperm donor

https://www.mirror.co.uk/news/uk-new...h-non-21177808

Alýntý Originally Posted by sadecegrafik Yazýyý Oku
    NetFlix ve Disney filmleri dizileri seyreden çocuklardaki dönüþüme bir örnek. Angelina Joli nin kýzý Shiloh neye dönüþtü? Kýz mi Erkek mi yoksa her ikisi de mi?

Aptal AQP lilerin LGBT yi desteklemesine inanamýyorum.

7. tam 5. yýlýmý doldurdum þu an ki dairemde.ve yine alýcýsý çýktý.adam kapora verecekti az önce almadým düþünmek için süre istedim.

oturduðum siteden evi alýrken 3+1 ler 500 bin di 2+1 ler 400.bende 380 e almýþtým 2+1 i 2014 sonunda.
    þimdi 850 ye alýcýsý var..
    çok tereddüte düþtüm.
    birkaç 3+1 ilanýný aradým 1.250K nin altýna veren yok.

2+1 ise satýlýk 1 daire var 900 yazmýþ.benim dairem ondan hem kat olarak iyi hem de boyut olarak 3-5 m2 daha büyük.
    kiralýk bi daire bakayým dedim o da yok iþin ilginci.

hep isteðim satýp full dövize girmekti =) siz olsanýz ne yaparsýnýz fikirleriniz çok önemli.

daireyi 100k peþinatla almýþtým.þimdi gereksiz döviz bazýnda kaybettinciler lütfen yazmasýn cevap vermeyeceðim.kredi kapama tutarý 150k kaldý.yani temiz 700 k kalacak.5 senede 100 bini 700 bin yapabileceðim baþka yatýrým aracý varsa onu konuþalým ama lütfen beylikdüzünde o ev o fiyat olurmu zýrvalarýna cevap vermeyeceðim.

Alýntý Originally Posted by Sugosu82 Yazýyý Oku
    tam 5. yýlýmý doldurdum þu an ki dairemde.ve yine alýcýsý çýktý.adam kapora verecekti az önce almadým düþünmek için süre istedim.

oturduðum siteden evi alýrken 3+1 ler 500 bin di 2+1 ler 400.bende 380 e almýþtým 2+1 i 2014 sonunda.
    þimdi 850 ye alýcýsý var..
    çok tereddüte düþtüm.
    birkaç 3+1 ilanýný aradým 1.250K nin altýna veren yok.

2+1 ise satýlýk 1 daire var 900 yazmýþ.benim dairem ondan hem kat olarak iyi hem de boyut olarak 3-5 m2 daha büyük.
    kiralýk bi daire bakayým dedim o da yok iþin ilginci.

hep isteðim satýp full dövize girmekti =) siz olsanýz ne yaparsýnýz fikirleriniz çok önemli.

daireyi 100k peþinatla almýþtým.þimdi gereksiz döviz bazýnda kaybettinciler lütfen yazmasýn cevap vermeyeceðim.kredi kapama tutarý 150k kaldý.yani temiz 700 k kalacak.5 senede 100 bini 700 bin yapabileceðim baþka yatýrým aracý varsa onu konuþalým ama lütfen beylikdüzünde o ev o fiyat olurmu zýrvalarýna cevap vermeyeceðim.
    100 bin peþin verdiniz de bu aradaki sürede ne kadar ödeme yaptýnýz sn sugosu.Ona göre hesap edeceðim de olayý.Satýp dolar alma kýsmýna gelince acilen satýn dolar deðil de altýn ya da gümüþ alýn bekleyin derim.2020 de olay çok deðiþecek.

Sayfa 330/1002 ÝlkÝlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •