Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 1/1002 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1 - 8 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,567

şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yeni başlığımız hayırlı olsun inşallah

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanıdıklarım ben sormadığım halde arka arkaya uygun fiyatlı evler bulduklarını, almam gerektiğini söylüyorlar.
    bir ara bitcoin böyleydi 100 bin olacak, milyon olacak diye 6 yaşındaki yiğenim bile bitcoin almamı tavsiye ediyordu.

4.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    tanıdıklarım ben sormadığım halde arka arkaya uygun fiyatlı evler bulduklarını, almam gerektiğini söylüyorlar.
    bir ara bitcoin böyleydi 100 bin olacak, milyon olacak diye 6 yaşındaki yiğenim bile bitcoin almamı tavsiye ediyordu.
    Başkasının parasını riske etmek kolaydır.
    Kendileri alsalar ya
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5. Bende alsam mı diyorum .

Faize yatır deli para veriyor orada diyorlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Eylül ayından sonra yavaş yavaş konut piyasasının açılacağını düşünüyorum.

Sebebi enflasyonda baz etkisiyle oluşacak düşüşün faizleri aşağıya doğru düşürecek olmasıdır.

Ayrıca yeni konut maliyetlerine göre şimdiki konut fiyatlarının düşük kalmasıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by aslan8864 Yazıyı Oku
    Eylül ayından sonra yavaş yavaş konut piyasasının açılacağını düşünüyorum.

Sebebi enflasyonda baz etkisiyle oluşacak düşüşün faizleri aşağıya doğru düşürecek olmasıdır.

Ayrıca yeni konut maliyetlerine göre şimdiki konut fiyatlarının düşük kalmasıdır.
    Konut maliyeti ney arkadaş bende onu anlamıyorum yüzde 50 arsa payı vermeyecek sin verirsende ceremesini çekeceksin şerefiye parası vermeyeceksin verirsende batacaksin kışın falan konut hareketlenmez insanlar hayat kalitesini düşürmemek peşinde ev falan hikaye

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

8. Ülkemiz göç almasaydi hükümet destek vermesiydi konut zaten patlamıştı uzatmaları oynuyor faiz oranları 1 e yakin bir seviyeye gelmeden memur kesimi ev alamaz alır da hayat kalitesini mafveder bence zengin olan kesimle de talep yaratilamaz orta kesim olmadan ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Sayfa 1/1002 12311511015011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •