Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
145. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, nakitte fırsat beklenmelidir

85 58.62%
  • dolar/euro bozdurup, yatırım yapmak mantıklı

18 12.41%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

12 8.28%
  • Faizler inişe geçince alacağım, şimdi kiracılık daha karlı

20 13.79%
  • ev alacak, para da yok, kredi çekip ödeyecek iş'de yok

18 12.41%
  • Dünya malı dünyada kalsın, ben ahirete yatırım yapıyorum kardeşim, ne evi.

4 2.76%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 675/1002 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Norveçli adamdan ben de alırım 2. El. Bir arkadaşımla Bodrumdan dönüyoruz sene 2013 filan, afyonda bir at nasılsa ahırdan kaçmış, bizden önde giden tır ata çarpmış yola yatırmış. Tam 15 araç ata vurduk biz bildiğin üstünden atladık hayvanın arkadaşta mercedes e vardı olaydan sonra soğudu araçtan yaptırdı servise verdi jip aldı. Servis kazasız boyasız diye aracı gözümüzün önünde arkadaşım verdiğinden 10 bin yukarıya sattı geçti alana dedik bakın böyle böyle diye o da dedi ki olsun ben de aynı şekilde satacağım sevine sevine gitti. Aracın alt takım komple parçalanmıştı. Yani bunları göre göre de 2. El almak gerçekten cesaret istiyor malesef. 3 5 fazla veririm diyorsun can taşınıyor sonuçta...
    2. el neden cesaret işi olsun?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 1 dönüm arsa içinde diye başlıkta yazmış .
     Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Asıl önemli bilgiyi yazmamış. Arsası kaç m2

3.  Alıntı Originally Posted by ÇetinCeviz Yazıyı Oku
    Yaptığım araştırmalar ve incelemeler sonrasında şöyle bir ilana denk geldim. Balıkesir taraflarında müstakil ev arayanlar için ideal olabileceğini düşünüyorum. Tahminimce bu devirde benzer araziyi alıp üzerine ev yapmak ya bu adamların sattığı fiyata denktir ya da biraz aşağısı. Eğer adamın yazdıkları da doğruysa tam anlamıyla, kelepir, kafa dinlemelik yer gibi gözüküyor. Sevgili forum takipçilerinin yorumları neler olur bu konuda ?

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...9591413/detay/
    Atla üçpınar’a git direk çok daha ucuza bulursun daha iyisini. Böyle yerlerde sahibinden ilanlarında maksat adam düdüklemek oluyor genelde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Işte hikaye ortada atın üstünden geçmiş alt takımı komple parçalanmış geri takılmış aracı servis bakımlı kazasız boyasız diye aldı birileri muhtemelen. Başka nedene gerek var mı?
     Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    2. el neden cesaret işi olsun?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ÇetinCeviz Yazıyı Oku
    Yaptığım araştırmalar ve incelemeler sonrasında şöyle bir ilana denk geldim. Balıkesir taraflarında müstakil ev arayanlar için ideal olabileceğini düşünüyorum. Tahminimce bu devirde benzer araziyi alıp üzerine ev yapmak ya bu adamların sattığı fiyata denktir ya da biraz aşağısı. Eğer adamın yazdıkları da doğruysa tam anlamıyla, kelepir, kafa dinlemelik yer gibi gözüküyor. Sevgili forum takipçilerinin yorumları neler olur bu konuda ?

Forumdaki ilk mesajınızda paylaştığınız ilandaki satıcının soyadı, sizin nickinize benziyor. Tesadüfün böylesi.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

6.  Alıntı Originally Posted by ÇetinCeviz Yazıyı Oku

Ne buldunuz bu evde anlamadım doğa deniz hiç bir şey yok.Inanın daha ucuz fiyata yada aynı fiyata on numara evler biliyorum

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Zaten bir şey bulamadığı için satışa çıkartmış

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Forumdaki ilk mesajınızda paylaştığınız ilandaki satıcının soyadı, sizin nickinize benziyor. Tesadüfün böylesi.
     Alıntı Originally Posted by Eren8002 Yazıyı Oku
    Ne buldunuz bu evde anlamadım doğa deniz hiç bir şey yok.Inanın daha ucuz fiyata yada aynı fiyata on numara evler biliyorum

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    İlahi Sayın Djoz... daha önceki mesajlarımda yazmıştım,oturduğum ilçe yakın çevresinde ev yapılabilecek bir arazi baktığımı,ortalama 100 bin tl arazi+100 bin tl 100 m2 prefabrik veya 2 kalite betonarme ev,ilan sahibi kusura bakmasın o evin ederide bana göre kuruş fazla değil...

Sayfa 675/1002 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •