Sayfa 11/199 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 81 - 88 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. Bu hafta iyi şeyler olacak bana göre

Bizim milletin çok önemli bir özelliği var illa birşey başına geldiğinde gerçek olduğunu anlıyor,yoksa kafasına takmıyor.Spk ya başvuruda açık seçik her USAŞ hissesine 1.64 İEYHO hissesi vericem diyor hatta kullanılmasa bile İEYHO ya 24 kuruş USAŞ a 41 kuruş ayrılma hakkı veriyor USAŞ ın bugünkü fiyatlamalarla değeri 56 kuruş yapıyor millette aval aval bakıyor.Ne diyelim farkına varmak için illa gerçekleşmesimi gerekiyor, belki o zamanda iş işten geçmiş olup atı alan üskadarı geçmiş olacak.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Bizim milletin çok önemli bir özelliği var illa birşey başına geldiğinde gerçek olduğunu anlıyor,yoksa kafasına takmıyor.Spk ya başvuruda açık seçik her USAŞ hissesine 1.64 İEYHO hissesi vericem diyor hatta kullanılmasa bile İEYHO ya 24 kuruş USAŞ a 41 kuruş ayrılma hakkı veriyor USAŞ ın bugünkü fiyatlamalarla değeri 56 kuruş yapıyor millette aval aval bakıyor.Ne diyelim farkına varmak için illa gerçekleşmesimi gerekiyor, belki o zamanda iş işten geçmiş olup atı alan üskadarı geçmiş olacak.ytd
    Yani sen diyon ki herşey açık seçik ortada.acaba 1.67 ieyho verdiğinde ieyho nun fiyatı kaç olacak.kimse bunlara güvenmiyor ki.yoksa al 40.a 50 ustu sat garanti yüzde 25-30 kar. Bu kadar kolay değil ki. Bu kadar kolay olsa herkes tüm parasıyla alir..

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn BACON ben söylemiyorum spk ya başvuru metni açık açık böyle söylüyor.Alıp almamak,satıp satmamak,kar edip etmemek herkesin kendi tasarrufundadır kimseyi bağlamaz bu forumda sadece bilgi ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz.ytd

5. Ç
     Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sn BACON ben söylemiyorum spk ya başvuru metni açık açık böyle söylüyor.Alıp almamak,satıp satmamak,kar edip etmemek herkesin kendi tasarrufundadır kimseyi bağlamaz bu forumda sadece bilgi ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz.ytd
    Sayın üni görünen kısmı öyle. Ya buda oyunsa.borsada böyle oyunlar çok olur.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. SPK ilj başvuruyu onaylamamıştı, bu başvuruyu onaylayacağı garanti mi?

Onaylanıcağını tahmin ediyorum 3. kez başvuruyorlar.Güreli danışmanlık yapmış, ciddi firma oldukları için raporlama hem güvenilir hemde yüksek fiyatlarla raporlama yapmışlardır.Spk nın istediği şekilde düzenleme olduğunu düşünüyorum ama firma sahiplerinin güvenilir olmadığı konusunda sizinle sonuna kadar hemfikirim.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Ç
    Sayın üni görünen kısmı öyle. Ya buda oyunsa.borsada böyle oyunlar çok olur..
    En azından şu anki fiyatlarda risk yok, adamlar tek kalemde 0.39 da ne var ne yok bir anda aldılar ve 0.39' ada 3 milyon alım girdiler sonrada 0.40 dan alım yapmaya başladılar devamını da yeni haftaya bıraktılar gibi

Sayfa 11/199 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •