Sayfa 13/199 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 97 - 104 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. Teşekkürler arkadaşım

2.  Alıntı Originally Posted by VuruşLee Yazıyı Oku
    Teknik olarak doğrudur fakat yapılan numaralara bakınca neden yükselmiyor sorusu belirginleşiyor.
    Farklı bakış açısı ile düşünebilirsin 0,39 dan alsan birleştiğinde 1,64 oranında fiyatı bölersen, birleşme fiyatı sonuç rakamın altına düşerse zarar edeceksin demektir. Forum sayfalarında herkese sorabilirsin 1 kişi sana bu parayı yedirir derse hiç tereddüt etmeden alabilirsin.
    1usas hissesine 1.65 oranında ıeyho hissesi verecekler uzman kuruluş raporları ila spk baş vurdular.sonra burdan onay çıkınca iki şirket yönetim kurullarında bunu onayliyacakmis.piyasa gerçeğiyle uyuşmazlık var buna göre usasin fiyatının 0.52 kuruş etmesi lazım ama adamlar yatırımcıyı söğüş lemeden başka birşey yapmadığı için kimse güve ip alamıyor.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by cevattimur Yazıyı Oku
    1usas hissesine 1.65 oranında ıeyho hissesi verecekler uzman kuruluş raporları ila spk baş vurdular.sonra burdan onay çıkınca iki şirket yönetim kurullarında bunu onayliyacakmis.piyasa gerçeğiyle uyuşmazlık var buna göre usasin fiyatının 0.52 kuruş etmesi lazım ama adamlar yatırımcıyı söğüş lemeden başka birşey yapmadığı için kimse güve ip alamıyor.

Çok teşekkürler

4. Usasla ilgi yorum yapan bir kişi bile kalmadı hiç bir görüşü olan yokmu

5. Yapılacak bir yorum yok maalesef... Kağıt yaklaşık 10-15 gündür 0.37-0.39 aralığına sıkışmış durumda. Yani kısada 0.37 destek, 0.39 direnç olmuş durumda. Kağıt her an aşağıya da, yukarıya da dönebilir diye düşünüyorum. Naçizane kendi fikrimdir, asla yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,273
     Alıntı Originally Posted by @aybars Yazıyı Oku
    Yapılacak bir yorum yok maalesef... Kağıt yaklaşık 10-15 gündür 0.37-0.39 aralığına sıkışmış durumda. Yani kısada 0.37 destek, 0.39 direnç olmuş durumda. Kağıt her an aşağıya da, yukarıya da dönebilir diye düşünüyorum. Naçizane kendi fikrimdir, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Aşağısı 0.35-yukarısı 0.40...zamanında fiatı 1.000.000 olan hissenin dramatik öyküsü,bu öykünün arkasındada Rıza gibiler var,bunlar birde biz yatırımcıyız diyorlar,çakallar,babaları hariç.

Sayfa 13/199 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •