Sayfa 190/199 İlkİlk ... 90140180188189190191192 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1.  Alıntı Originally Posted by faruk55 Yazıyı Oku
    Uzun vade düşünürüm. En az 1 yıl tutarım😂👍
    Yeminle boş yazıyorsunuz. Madem vade sorunu çözüyor da neden Biz 2009 buyana hala zararı kurtaramadık. Gidin ieyho topigine bi sorun. Kaç yıldır millet zararda bekliyormus. Rıza'nin kâğıtlarında düşecek diyenlerin yorumlarında art niyet aramayın çünkü, Rıza'nin kağıtları her zaman hızlı çıkmış, sindire sindire düşmüştür. Deneme yanılma yolu bedava.ytd.

2. bunu fırsat bilip açığa satan olmuştur yoksa bu kadar düşmezdi kağıt müsait bu duruma
    Son düzenleme : duran; 25-09-2017 saat: 19:12.

3. endeks ne guzel tepkisini veriyor. bu hala asagi basma derdinde. ne bicim hisseye bulasmisiz.

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi - danışmanlığı hiç değildir. Sallama şeylerdir.

4. Bu aşağılık ne idüğü belirsiz hayvan kılıklı edepsiz merhametsiz kan emiciler: birleşmesi onaylanmış, ayrılma hakkı kullanımı tamamlanmış, kurul onayından geçmiş birleşme işi tamamen bitmiş bu lanetli hisseleri neden hala birleştirmezler. Ayrılma hakkı kullanım tarihinden 10 gün sonra işin bitmesi gerekirdi. Zorla zivanadanmı çıkaracaklar insanı...

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olabilür.Olmayabilür.hem olabilür hem olmayabilür.

5. Böyle bir lavubalilik girmedim. Şirket sayfasına iki tane telefon numarasi koymuşlar. Biri istanbul'dan Ahmet Lütfi diğeri Ankara'dan Faruk Bostancı. Defalarca telefonla aradım. Beyler yerlerinde yok. Faruk bey imail yoluyla cevap veriyor. Siz nasıl bir sirket yöneticisiniz anlamış değilim. Dolandırıcı misiniz kardeşim. Yatırımcı ile konuşmaktan neden kaçıyorsunuz neden yatırımcıya sağlıklı bilgi vermiyorsunuz. Bu birleşme ne oldu, ayıp be. Arkadaşlar bunları şikayet edecek bir yer yokmu ya.ytd.

6. uzun çabalar neticesi Lutfi beye ulaştım, sağ olsun. spk dan ihraç belgesi bekliyorlarmış. en kısa sürede bu işi sonlandıracağız derler.ytd.

7. SPK sürec çok uzadı..hep beraber yazarsak belki süreci hızlandırabiliriz..

8.  Alıntı Originally Posted by goldmen Yazıyı Oku
    SPK sürec çok uzadı..hep beraber yazarsak belki süreci hızlandırabiliriz..
    Goldmen, ne yazalım spk'ya. Rica ediyoruz şu Rıza'nin işini oncelikle halledin kendisi çok iyi adamdır veya biz çok madur olduk mu. Yada Lütfen şu ihraç belgesini onaylayin ve ivedi gönderin. Yada valla bak seni şikayet ederiz mi. Sayi spk yı bu konuda kime şikayet ederiz ki. Bizim bu yapacağımız iş. Hastanenin acil kismina gidip, "doktor bey benim işim çok acil" demek gibi birsey olmaz mı. Spk bize, kardeşim sıra ya aldım sırasıyla inceleyip değerlendiriyorum .veya eksik evrak var talep ettik derse kime ne deriz Goldmen. Goldmen iyiki varsın, sen olmadan böyle değerli bilgiler aklımıza gelmeyecek. Ytd

Sayfa 190/199 İlkİlk ... 90140180188189190191192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •