Sayfa 88/199 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 697 - 704 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1.  Alıntı Originally Posted by cevattimur Yazıyı Oku
    Ya hocam zarardayız yıllardır. lütfen kafa karıştırma bu adamlar yıllardır sömürdü bizi bizden aldıkları hala cebinde bir kısmını bile bizle paylaşmadı bizimle.ne yapalım diledikleri fiyattan verip gidelim mi.ya batarlar yada adam gibi karı paylaşirlar

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bende zarardayimm bu adamlar borsayı kumar masasını çevirdiler spk göz yumuyo bunlara ben hisselerini batsada satmammmm bu adamların kan emicieriii spk da destek veri yoki bedelli yapacaklar gibi me gelioo

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. %16 lık bi farka kadar inebilir çünkü birleşme oranlarından biriside %16 idi

3. kanımca bu adamlar genel kurula kadar hisseyi 0.30 lar a çekip ayrılma hakkı için insanları zorlamaları yada 1 milyonu astirip birleşmeden vazgecmeleri ne olursa olsun batsanizda satmicam ytd

4. bu gün 0,47 de direniyor 0 ,48 geçerse olumlu diyorum...
    YTD.

5. 0.46 destekti sanırım. ALLAH yardımcımız olsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Rızza yine patır patır satıyo gibiytd

7. rizzzaaa 35 36 37 38 topladıkları miyon lotlari birleşme ayağına azar azar satıyor ytd

8. arkadaslar demedi demeyin sermaye azaltimi yaparak bedelli yapıp yine tokat yapacaklar spk da çanak tutacak bimere spk ya cumhurbaskanligina bu büyük tokat olayını şimdiden yazalım bildirelimm mail atalimm ben hergun atiyom..

Sayfa 88/199 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •