Sayfa 138/199 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1.  Alıntı Originally Posted by mimar001 Yazıyı Oku
    Yanlışını, doğrusunu bilmem de 35 36 ile giriş yapmayıp, 60 ile giriş yapmanın sebebini merak ettim doğrusu!!...

ytd....
    Başka bir hissedeydim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Karar verip almışsanız iyisini yapmışsınızdır. İnşallah iyi olur. Hayırlı Bol kazançlar..

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah çok teşekkür ederim güzel temenni için

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bizim 46 ci nerde) sakalim olsaydi sozum gecermiydi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by zzelihau Yazıyı Oku
    Bizim 46 ci nerde) sakalim olsaydi sozum gecermiydi

hala bekliyor...ben ona dedim treni kaçıracaksın diye ama boşluk onu yaktı...

5.  Alıntı Originally Posted by zzelihau Yazıyı Oku
    Bizim 46 ci nerde) sakalim olsaydi sozum gecermiydi

46 gizli gab olustu mutlaka görecek yok sa spk onay vermez birleşmeyi genel kurulda sormazlarmi kardeşim 43 45 45 yakınız 48 hop 45 46 nerde onay vermeyiz demezleermi ada mi .geçin harcadım gizli gab ağır suçtur spk mevzuatında kottan çıkarmam kayyum atamaya kadar gider dur biliyom ytt gardaşlarim boll gazaclar

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hala bekliyor...ben ona dedim treni kaçıracaksın diye ama boşluk onu yaktı...
    sevgili bprrsa kastelli si banker traderr gardas gab var boşluk var gizli gab var nasıl alacan spk sen biliodun gab olduğunu nasıl aldın demezlermi suç mu islimm hapishaneye giren en bu saatte gardaşlarim ondan almadım 37 aldım 500 b var 60 'dan verdim 57 aldım ni ara 51 den verdim 46 aldım ni ara 47 verdim 44 aldım ni ara 46 verdim 37 aldım hep bole yaparak 200 b loti 500b yaptım yeni alamm artık ytd

7.  Alıntı Originally Posted by yakamoz Yazıyı Oku
    46 gizli gab olustu mutlaka görecek yok sa spk onay vermez birleşmeyi genel kurulda sormazlarmi kardeşim 43 45 45 yakınız 48 hop 45 46 nerde onay vermeyiz demezleermi ada mi .geçin harcadım gizli gab ağır suçtur spk mevzuatında kottan çıkarmam kayyum atamaya kadar gider dur biliyom ytt gardaşlarim boll gazaclar

yakomoz allah aşkına, şu Gab suçunun mevzuatını atında da bende ögreneyim. Daha öncede söyledim böyle bir suç yok. bu birleşme onaylanmazsa böyle bi nedenden olmaz. biarada açıga satıstan bahsediyordun. ne oldu açıga satış, onu unuttun sanırım.Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by yakamoz Yazıyı Oku
    sevgili bprrsa kastelli si banker traderr gardas gab var boşluk var gizli gab var nasıl alacan spk sen biliodun gab olduğunu nasıl aldın demezlermi suç mu islimm hapishaneye giren en bu saatte gardaşlarim ondan almadım 37 aldım 500 b var 60 'dan verdim 57 aldım ni ara 51 den verdim 46 aldım ni ara 47 verdim 44 aldım ni ara 46 verdim 37 aldım hep bole yaparak 200 b loti 500b yaptım yeni alamm artık ytd

şu yukarda saydıgın işlemlerin hesap hareketlerini buradan atarsanız, size minnetter kalırım. atamazsan bilesinki buranın en büyük yalancısı olarak seni tek geçerim.ytd.

Sayfa 138/199 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •