Sayfa 14/486 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 105 - 112 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. 1.84 ü aldıkça yenisini koyuyor.

2. Nerde burdaki millet saklanıyor mu?

3. Cuma günü sordum kimse cevap vermedi.

4. 1.40 lardan beri para olsada uşak alsak diye yazmaktan bıktım kağıt 1.97 ye kadar geldi.alan iyi kzandı.burda kendini bişe zanneden yorumlardan midesi orası burası bulananlara aldanmayın onların kime hizmet ettiği belli adla ky kazandın istemez bunlar hep böyledir çirkeflikle insanları kağıttan soğuturlar.bir zamanlar bjk vardı burda kağıda mefta dedi 130 dayken şimdi kağıdın durumu ortada kimseye güvenmeyin.kağıt iyi prim yaptı.be yazıkki elimizde yok olanlara da bol kazanç dileyelim bari

5.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    1.40 lardan beri para olsada uşak alsak diye yazmaktan bıktım kağıt 1.97 ye kadar geldi.alan iyi kzandı.burda kendini bişe zanneden yorumlardan midesi orası burası bulananlara aldanmayın onların kime hizmet ettiği belli adla ky kazandın istemez bunlar hep böyledir çirkeflikle insanları kağıttan soğuturlar.bir zamanlar bjk vardı burda kağıda mefta dedi 130 dayken şimdi kağıdın durumu ortada kimseye güvenmeyin.kağıt iyi prim yaptı.be yazıkki elimizde yok olanlara da bol kazanç dileyelim bari

yani paran varsa alınır mı?

6.  Alıntı Originally Posted by Talo77 Yazıyı Oku
    yani paran varsa alınır mı?
    Geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye ya da atı alan üsküdarı geçti demişler.Bu saatten sonra ya hep ya hiç pozisyonu oluştu.yani ya porshe ya da hacı murat.atacağın zara bağlı.

7. Durun eşşeği bir yere sürmeyin daha.bu tanışlardan cacık olmaz.herkes %50 primi görüyor.5 yıldır bir halt yapmadığını düşünmüyor.haber lokomotifi lazım.uydurma değil gerçek haber.

8. Uşak adamı böyle çarpar işte

Sayfa 14/486 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •