Sayfa 264/486 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by burhangirgin Yazıyı Oku
    ne adi hisseymiş bu habire bedelli yapmak, yatırımcıya beş kuruş temettü verme, hisse fiyatı 1 tl ne yapmış bu ******** bedelli parasıyla dolandırıcılığın en alası spk önd giden resmi kuruluşu k.y. soyulması için kurulmuş bu borsa.
    2000 DE %500
    2001 DE %50
    2002 DE %70
    2003 DE %50
    2005 DE %78
    2012 DE %200
    20018 DE %131

Temettü şirketlerinin yanında bu ******** de bedelli şirketi. Borsadaki yatırımcıdan topladığı parayla adam köşe olmuş ne güzel iş. B.ktan firmayı halka arz et. Sonra 3 5 yılda bir kanını em yatırımcının.

2. Battimi amk hissesi acaba

3. O kadar yüzsüz ki adamlar bugün bile 6.6 milyon açık yapmış namisizzzlar. Hacmin neredeyse %40 ona tekabül ediyor. Namisizlar yarın 25 milyondan kapatacaklari için açığın belini kırmıslar. Bakalım yarın ve pazartesi bitince hisse nasıl bir seyir izleyecek

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by chirak Yazıyı Oku
    Yav biz şikayet edelim de, ne olacak görelim. Hiçbişey olmazsa başka yola bakarız. Nasılsa bişey olmaz diye diye hırsızı arsızı rahat bıraktık. Sonuç bist oldu kumarhane.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben şikayet edeceğim.Bir şey çıkmaz belki ama herkes şikayet ederse anlamı olacaktır.SPK yı şikayet edeceğim. Cimer e.Ben şirketi aradım gerekli şeyleri söyledim.Adamlar planlı birileriyle bizim cebimizden para çalmak için dalevera yapıyor. Adamlar 10 milyon dolarlık anlaşmadan söz ediliyor hisseye alım değil satış geliyor sonra foyası çıkıyor. 25 MİLYONLUK HİSSE BORSADA SATILACAK.Bunlar planlı bir tuzak. spk yı boyp konusunda uyardım aynı şeyler burada mevcut.Bedelli yapıyor ortaklardan büyük bir kısmı bedelliye katılmıyor.Gruplar var onlarla işbirlikçiler. Ben şikayet edeceğim.Birlik olalım.

5. İki gün hisseler birincil piyasada işlem görecek. Birincil piyasa 10:30’da açılır 13:00’de kapanır. 1 lira altına vermeyecekler. Hepsini de satmak zorunda değiller. Ne kadar satarlarsa o kadar sermaye girecek. Zaten kağıt olmuş 1 lira. Dibin dibi. Dibin dibinin dibi var mıdır? Olabilir elbette. Koskoca yapı kredi ‘de dibin dibinde mesela.
    Sadece söylemek istediğim bu kağıdın kademeleri hiç bu kadar dolu olmadı hiç bu kadar hacim görmedim. Bedelli için 1,5 yapıp bastılar ve şirkete 30 milyona yakın sermaye eklediler. Tamamen spek kağıdı. Kimsenin öngörebileceğini sanmam bundan sonra ne olacağını. Tek tahminim haftaya hacimsiz boş kademelerle eski günlerine döneceği.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Yazıldığına göre toplam açık 23 milyonu bulmuş.tam da kullanılmayan miktar kadar.adamlar bedelli yaptı ama 30 krş.rüçhan+10 krş açık..bedeli kendilerine 60 krşa geldi..tabi lütfedip alırlarsa.sorun yok.1.70 lere alarm kurup bekleriz.o kadar malı satmak istiyorlarsa oralardan güzel haber göndermeleri lazım..
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Yazıldığına göre toplam açık 23 milyonu bulmuş.tam da kullanılmayan miktar kadar.adamlar bedelli yaptı ama 30 krş.rüçhan+10 krş açık..bedeli kendilerine 60 krşa geldi..tabi lütfedip alırlarsa.sorun yok.1.70 lere alarm kurup bekleriz.o kadar malı satmak istiyorlarsa oralardan güzel haber göndermeleri lazım..
    Ytd
    Bedellinin maliyeti rüçhanları 0.30'dan hesaplarsak en az 1.23'e denk geliyor,

bildiğim kadarıyla açığa satışta yükümlülük oluşuyor ve bunun en fazla iki iş günü içinde karşılanması gerekiyor, yanlış mı biliyorum!!

yatırım tavsiyesi değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Bedellinin maliyeti rüçhanları 0.30'dan hesaplarsak en az 1.23'e denk geliyor,

bildiğim kadarıyla açığa satışta yükümlülük oluşuyor ve bunun en fazla iki iş günü içinde karşılanması gerekiyor, yanlış mı biliyorum!!

yatırım tavsiyesi değildir..
    neden 1.23?
    katılmadı sattı.bugün de pazardan 1 tl den alıyor.üstüne açıkdan da kar etti.

Sayfa 264/486 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •