Sayfa 281/486 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by zaybaba Yazıyı Oku
    arkadaşa boşuna kızıyorsunuz. tahtada açık var ve açık ısrarla tahtadan kapanmak yerine faizli olarak dışardan kapanıyor. amaç belli kağıdı aşağıya sürmek. kafalarında belirli hedefleri var ve o rakama getirecekler. asıl sorulması gereken ana amaçları ne
    2.cisi bedelli süreci başladıktan sonra bir holding sahibi ve güçlü spek haberi kül oldu. olay tanışlar üzerinde dönerken kim bu hikayeyi uydurup tanışları rahatlattı

2. Mesela doğtaş inanılmaz bir şekilde 0.80'lere kadar düştü. Herkes bıktığında da toparlayıp çıkardılar...

Alıntı Originally Posted by zaybaba Yazıyı Oku
    arkadaşa boşuna kızıyorsunuz. tahtada açık var ve açık ısrarla tahtadan kapanmak yerine faizli olarak dışardan kapanıyor. amaç belli kağıdı aşağıya sürmek. kafalarında belirli hedefleri var ve o rakama getirecekler. asıl sorulması gereken ana amaçları ne
    y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by zaybaba Yazıyı Oku
    2.cisi bedelli süreci başladıktan sonra bir holding sahibi ve güçlü spek haberi kül oldu. olay tanışlar üzerinde dönerken kim bu hikayeyi uydurup tanışları rahatlattı
    3. cüsü bedelli haberi belli olduktan sonra millete 1,60-1,80 arası aldırıp gidecek denip0,90 larda kağıdı tuttuğunu ima edip bekleyin 1,60 lardan satarsınız diyenlerin amacı ne?

4.  Alıntı Originally Posted by zaybaba Yazıyı Oku
    3. cüsü bedelli haberi belli olduktan sonra millete 1,60-1,80 arası aldırıp gidecek denip0,90 larda kağıdı tuttuğunu ima edip bekleyin 1,60 lardan satarsınız diyenlerin amacı ne?
    Sizce amaç ne Baba? Bu arada siz eskilerden forumdaki zaybaba mısınız ?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by pritt01 Yazıyı Oku
    Sizce amaç ne Baba? Bu arada siz eskilerden forumdaki zaybaba mısınız ?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    zaybaba değilim. öbürkü sorunun cevabına gelince ben bilmiş olsaydım sormazdım. beyin fırtınası yapalım dedim

6. Zaten hisseye bugün girenler muhtemelen al satçıdır .

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. BURASI gene isyankarlar sofrasına dönmüş!
    Biz KY YATIRIMCI bir türlü öğrenemeyeceğiz yatırım yapmayı!!
    Burda yani bu tahtaya yatırım yaptıkça bu tahta aşağı gider
    Hadi bana eyvallah

8. USAK - Uşak Seramik

Dostum açık vardı evet ama bu açıklar birincil pazarda cuma ve bugün kapandı. patronlar rüçhanı kullanmadığı için 24 milyon lot önceden piyasadan yüksek fiyatla satılarak kar bu işlemi yapanın cebine indi kar ne kadar derseniz temerrüt faizini çıkınca bulunur yani ortalama 1.10-1.00 ile 24 milyon dan 10 kuruş kar desek 2.4 milyon, artı sermaye piyasaya satılarak tam olarak yapıldığı için şirkete dışarıdan 57 milyon tl girdi. Çok düşünmeye gerek yok benim kızdığım nokta ise temerrütte düşüldüğü için hisselerim istenildi denmesi yoksa piyasa belli kar-zarar kardeş. Zoruma gidense aylardır ilk defa manipülasyon sebebiyle bir hissede zarara girdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 281/486 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •