Sayfa 372/486 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1. Tavan olur mu acaba

2. USAK:

Son Fiyat: 1,31
    Son Hacim: 9.008.041
    Son fiyat itibariyle 200 günlük ortalamanın üstünde devam ediyor.
    Kısa vadeli görünüm pozitif.
    Orta vadeli görünüm pozitif.
    İlk 3 Alıcı: Yatırım Finansman:493.953 YapiKredi:286.466 AK:250.002 .
    İlk 3 Satıcı: A1 Capital:-429.745 IS Yat:-282.170 Garanti:-141.470

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Eeee nerde benim şaka yaptigimi iddea eden aldin mi simdi sakayi..

uyyy bizim USAK
    Ce e yaptımı,
    Ce e yaptı demi,
    Ortalık toz dumandı demi,
    Seni gidi şakacı ,seni gidi seni.....

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Ce e yaptımı,
    Ce e yaptı demi,
    Ortalık toz dumandı demi,
    Seni gidi şakacı ,seni gidi seni.....

Ya sen ne cahil ne dis politika ile uzaktan alakadar olmayan birirsin. Neredeydin kac gundur hemen yuzde 5 yapinca geldin. Duyanda uctu kacti sanar hisse. Sizin gibiler borsadan dunyadan hic bir sey anlamayan insanlarsiniz. Size bu borsada carpilmak mustahak.

uyyy bizim USAK

5. Sen bu hisseyi kactan aldin kactan sattin hele bir yaz sen ne anlarsin kac yilini verdin borsaya. Trumpin bir geri donusune su an aglarsin aglar neye ugradigini sasirirsin. 3 gundur neredeydin sus pustun yazsana dedim guvendigin hisseleri yazamadin. Simdi yuzde 5 yaptiya kosa kosa yorum yapmissin. Sen benim 1.05 ten aldigim mali sattigim yere gelmek icin daha buralarda oylan.

6. USAK - Uşak Seramik

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Sen bu hisseyi kactan aldin kactan sattin hele bir yaz sen ne anlarsin kac yilini verdin borsaya. Trumpin bir geri donusune su an aglarsin aglar neye ugradigini sasirirsin. 3 gundur neredeydin sus pustun yazsana dedim guvendigin hisseleri yazamadin. Simdi yuzde 5 yaptiya kosa kosa yorum yapmissin. Sen benim 1.05 ten aldigim mali sattigim yere gelmek icin daha buralarda oylan.
    İşine gelmedi hemen cahillik iftirasını attın ne güzel,
    Yazdığım yazıda,kötü kelime varsa göster,seni yargılayan,aşşalayan bir kelime varsa göster,hoş olmadı,
    Yakıştımı cahillik iftirasını atmak,nerden tanıyorsun benide cahil olduğuma karar verdin,
    Yazık sana,kolaylıkla ayıp yapan bir insansın demekki,
    Karşındaki insan sana hakaret etmemiş ,kötü cümle kurmamışken,sen cahil olup olmadığını bilmediğin ,tanımadığın bir insana direk cahil diyecek kadar haddini rahat aşabiliyorsan,senle ne tartışılır,ne karşılıkı tatlı sert yazışılır,
    Ayıp yaptığın,ama canın sağolsun yinede.

7.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    İşine gelmedi hemen cahillik iftirasını attın ne güzel,
    Yazdığım yazıda,kötü kelime varsa göster,seni yargılayan,aşşalayan bir kelime varsa göster,hoş olmadı,
    Yakıştımı cahillik iftirasını atmak,nerden tanıyorsun benide cahil olduğuma karar verdin,
    Yazık sana,kolaylıkla ayıp yapan bir insansın demekki,
    Karşındaki insan sana hakaret etmemiş ,kötü cümle kurmamışken,sen cahil olup olmadığını bilmediğin ,tanımadığın bir insana direk cahil diyecek kadar haddini rahat aşabiliyorsan,senle ne tartışılır,ne karşılıkı tatlı sert yazışılır,
    Ayıp yaptığın,ama canın sağolsun yinede.

Tamam haklisin ozur dilerim. Ama benim demek istedigimi litfen anla usak cok guzel bir hisse yoksa benim burada isim ne ama ortalik toz duman operasyonel hisse elbette cikacaktir. Ben buraya hedef girisimden geldim bakin hala orasi yukarida duruyor. Yada ne bileyim bir dok hisse su aralar tavan da yapiyor ama bunlar haricinde (ki bunlarda 5 i gecmez) hepsi su an riskli. Risk sebebi ulkenin ve suriyenin durumu veya diger devletlerin Turkiye ye karsi tutumu. Bakin bugunlerde rahatladi rahat bir nefes alindi zaten ben geveden yazdim bir sureligine usak yada baska hisselerde alinabilir. O konuda elimiz baya rahatladi. Ama yinede dikkat etmek lazim. Trump in o mektubundan cekinmemek mumkun degildi. Saygilar kolay gelsin.

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Sen bu hisseyi kactan aldin kactan sattin hele bir yaz sen ne anlarsin kac yilini verdin borsaya. Trumpin bir geri donusune su an aglarsin aglar neye ugradigini sasirirsin. 3 gundur neredeydin sus pustun yazsana dedim guvendigin hisseleri yazamadin. Simdi yuzde 5 yaptiya kosa kosa yorum yapmissin. Sen benim 1.05 ten aldigim mali sattigim yere gelmek icin daha buralarda oylan.

komutan gittiğin her topiği karıştırıyorsun Maşallah

Sayfa 372/486 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •