Sayfa 381/486 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by ömerkumpas Yazıyı Oku
    Sayın ulas bey ya bugün ya yarın hareket etmesi lazım. Çok da beklemem. Çıkamayan hisse düşer.
    Haklısın kardeşim. Bende takipteyim. Belki bugün belki yarın çıkarım. İlginiz için tesekkurler

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar ben malın yarısını buralardan boşalttım. Kalanlara sağlık ve bol kazanç dilerim. Umarım iyi kazanırsınız. Elimdekileride satışa yazdım. Hersey gönlünüzce olsun. YTD

3. Değerli uşak yatırımcısı arkadaşlarım. Ben vedalaştım.. Kalan arkadaşlarıma sağlık ve bol kazanç diliyorum. Umarım hepinizin yüzü güler. YTD

4. Yükseliş trendinde olan bir hissenin bu kadar hantal hareket etmesi çok şaşırtıcı geliyor bana. Hala merak ediyorum hangi direnç den sonra adam gibi yükselecek

5. Yav siz de ne abarttınız yerinde sayıyor diye, hisse 2-3 aylık periyotta %60 yükselmiş, biraz sakinleşmeye, rsi'yi soğutmaya ihtiyacı var.

YTD.

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bir bedelli sermaye artışı daha ancak bu şirketi paklar

7. 1.68 den yükü boşalttım yukarı zıpladı.eğer bunlar toplamiyorsa bende süper borsaciyim.

8.  Alıntı Originally Posted by ömerkumpas Yazıyı Oku
    Yükseliş trendinde olan bir hissenin bu kadar hantal hareket etmesi çok şaşırtıcı geliyor bana. Hala merak ediyorum hangi direnç den sonra adam gibi yükselecek
    Saka yapiyor olmalisiniz. Daha ne istiyorsunuz

Sayfa 381/486 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •